Ο Μάνος Ιωάννου στο ΟΚ!: «Πάντα με χωρίζουν. Ποτέ δεν έχω πει τη λέξη “φεύγω”»

07:58 - 24/08/2023

Ο 35χρονος ηθοποιός Μάνος Ιωάννου φωτογραφίζεται με σέξι διάθεση για το ΟΚ! και μιλάει για τη νέα του σύντροφο, τις γυναίκες – που πάντα τον εγκαταλείπουν πρώτες- και τα όρια που έχει ξεπεράσει στη ζωή του. Τα τελευταία νέα σε θέλουν ερωτευμένο. Ναι, είμαι. Αλλά πάντα νιώθω παιδί. Ένα παιδί που δεν κάθεται ποτέ μόνο […] The post Ο Μάνος Ιωάννου στο ΟΚ!: «Πάντα με χωρίζουν. Ποτέ δεν έχω πει τη λέξη “φεύγω”» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

O Μάνος Ιωάννου εξομολογείται: «Πάντα με χωρίζουν, δεν έχω πει ποτέ τη λέξη: φεύγω»

Στο περιοδικό ΟΚ! μίλησε ο Μάνος Ιωάννου, ο οποίος ρωτήθηκε μεταξύ άλλων για την προσωπική του ζωή και για τις επιλογές που έχει κάνει στις σχέσεις του όλα αυτά τα χρόνια. «Δεν ξέρω τι γίνεται και είμαι συνεχώς σε μία σχέση. Δεν το κυνηγάω. Με το που τελειώνει η μία, κατευθείαν μπαίνω στην επόμενη. Δεν […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μάνος Ιωάννου: «Πάντα με χωρίζουν, δεν έχω πει ποτέ τη λέξη: φεύγω»

Στο περιοδικό ΟΚ! και τον δημοσιογράφο Γιώργο Πράσινο μιλά ο Μάνος Ιωάννου. Ο ηθοποιός, που έγινε ευρέως γνωστός μέσα από […] The post Μάνος Ιωάννου: «Πάντα με χωρίζουν, δεν έχω πει ποτέ τη λέξη: φεύγω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»