Γιώργος Λάγιος: Είμαστε λίγο καιρό μαζί, έχουμε συνδεθεί εγκεφαλικά και συναισθηματικά

23:00 - 01/07/2023

Όλα όσα εξομολογήθηκε ο Γιώργος Λάγιος για τη νέα του σχέση! Την Μαρία Μπακοδήμου και την τηλεοπτική της παρέα συνάντησε το Σάββατο ο Γιώργο Λάγιος, στο πλατό της εκπομπής “Γεια σου” στον ΣΚΑΪ, όπου και αναφέρθηκε στην προσωπική του ζωή και τη νέα σχέση με 23χρονη ηθοποιό. “Εγώ δεν έχω παιδιά, είμαι άτεκνος. Έχω μια ... Περισσότερα To άρθρο Γιώργος Λάγιος: Είμαστε λίγο καιρό μαζί, έχουμε συνδεθεί εγκεφαλικά και συναισθηματικά δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Survivor: Η μεγάλη ανατροπή προκάλεσε «εκρήξεις» – «Αυτό είναι κλοπή» – «Ντροπή σας!»

Η βαθμολογία της League Phαse του Champions League μετά το τέλος της δεύτερης αγωνιστικής

«Η Χεζμπολάχ έχει χάσει το 50% του οπλοστασίου της» εκτιμούν Ισραηλινοί και Αμερικανοί αξιωματούχοι

Champions League: Έλαμψαν Τζόλης και Παυλίδης, γκέλες για Ρεάλ και Μπάγερν Μονάχου – Aποτελέσματα, φάσεις και γκολ

Champions League Live: Απίθανη η Γιουβέντους με 10 παίκτες! Στο... καναβάτσο Ρεάλ και Μπάγερν

Η Sabrina Carpenter απάντησε στα αρνητικά σχόλια που τη θέλουν να τραγουδά playback στις συναυλίες της