Βαγγέλης Γιακουμάκης: Συγκινεί ο πατέρας του, οκτώ χρόνια μετά τον θάνατό του – «Είχα τρία παιδιά και έχω ακόμα τρία»

12:14 - 18/05/2023

Οκτώ χρόνια έχουν περάσει από τον θάνατο του Βαγγέλη Γιακουμάκη, που πάγωσε το Πανελλήνιο. Τώρα, η To άρθρο Βαγγέλης Γιακουμάκης: Συγκινεί ο πατέρας του, οκτώ χρόνια μετά τον θάνατό του – «Είχα τρία παιδιά και έχω ακόμα τρία» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκλονίζει ο πατέρας του Βαγγέλη Γιακουμάκη: «Είχα τρία παιδιά και έχω ακόμα τρία παιδιά»

Ο Βαγγέλης Γιακουμάκης έφυγε από τη ζωή πριν από 8 χρόνια και η τραγική του ιστορία είχε συγκλονίσει όλη την Ελλάδα. Σήμερα, η ζωή του γίνεται παράσταση στη Θεσσαλονίκη με τίτλο «801,5 m».Ο Βαγγέλης Γιακουμάκης έφυγε από τη ζωή πριν από 8 χρόνια και η τραγική του ιστορία είχε συγκλονίσει όλη την Ελλάδα. Σήμερα, η ζωή του γίνεται παράσταση στη Θεσσαλονίκη με τίτλο «801,5 m».«Αισθάνθηκα την ανάγκη να ευχαριστήσω τον σκηνοθέτη και όλους εσάς που αγαπάτε τον Βαγγέλη. Δεν ξέρω αν έχω τη δύναμη να παρακολουθήσω την […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Βαγγέλης Γιακουμάκης – Συγκλονίζει ο πατέρας του: «Είχα τρία παιδιά και έχω ακόμα τρία παιδιά»

Ο Βαγγέλης Γιακουμάκης έφυγε από τη ζωή πριν από 8 χρόνια και η τραγική του ιστορία είχε συγκλονίσει όλη την […] The post Βαγγέλης Γιακουμάκης – Συγκλονίζει ο πατέρας του: «Είχα τρία παιδιά και έχω ακόμα τρία παιδιά» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Συγκινεί ο πατέρας του Βαγγέλη Γιακουμάκη, οκτώ χρόνια μετά τον θάνατό του – «Είχα τρία παιδιά και έχω ακόμα τρία»

Οκτώ χρόνια έχουν περάσει από τον θάνατο του Βαγγέλη Γιακουμάκη, που πάγωσε το Πανελλήνιο. Τώρα, η ζωή του έγινε παράσταση με τίτλο «801,5 m» στη Θεσσαλονίκη. Ο πατέρας και η αδελφή του αδικοχαμένου φοιτητή μίλησαν για την εν λόγω πρωτοβουλία στο Πρωινό. Πιο συγκεκριμένα, ο Ανδρέας Γιακουμάκης δήλωσε στον ΑΝΤ1: «Αισθάνθηκα την ανάγκη να ευχαριστήσω […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Γιώργος Γεροντιδάκης: Χώρισε από τη σύντροφό του, Άσπα Κωνσταντοπούλου – Είχαν υπογράψει σύμφωνο συμβίωσης

Μαρία Σολωμού: «Κάναμε one night stand με τον Μάριο Αθανασίου και μετά κάναμε παιδί» – Οι αποκαλύψεις για τον γιο της

Έξαλλος ο Γιώργος Πατούλης στο TLIFE: «Σταματήστε να παίζετε με το παιδί!»

Survivor: Τα δάκρυα του Γιάννη Γρυμανέλη για τη γυναίκα του – «Έχω γονατίσει ψυχολογικά, θα το παλέψω»

Κατερίνα Ζαρίφη: «Μπορεί να είναι μία σεζόν χωρίς τηλεόραση, οικονομικά το χρειάζομαι και πονάω»

Πέτρος Κουσουλός: Γιατί ανέβαλε τη βάφτιση της κόρης του – Η σπάνια αναφορά στη σύντροφό του και στον θρησκευτικό γάμο