Λευτέρης Πανταζής: «Όταν ήρθα παιδί από τη Ρωσία, μιλούσα μόνο ρωσικά και ποντιακά»

12:40 - 08/05/2023

Ο Λευτέρης Πανταζής μιλά στην κάμερα του «Ποιος είναι πρωινιάτικα». Τον γνωστό τραγουδιστή συνάντησε το τηλεοπτικό συνεργείο στην επίσημη παρουσίαση […] The post Λευτέρης Πανταζής: «Όταν ήρθα παιδί από τη Ρωσία, μιλούσα μόνο ρωσικά και ποντιακά» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λευτέρης Πανταζής: «Όταν ήρθα από τη Ρωσία, δεν ήξερα ελληνικά μιλούσα μόνο ρωσικά και ποντιακά»

"Στο μαγαζί λόγω της δουλειάς μου αρέσω, παίζω με τις γυναίκες αλλά όταν τελειώνω τη δουλειά μου, πηγαίνω στο σπίτι μου. Καμία σχέση μου δεν το κατάλαβε αυτό, με ζήλευαν", δηλώνει ο Λευτέρης Πανταζής.

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Λευτέρης Πανταζής: "Όταν ήρθα παιδί από τη Ρωσία, μιλούσα μόνο ρωσικά και ποντιακά"

"Στο μαγαζί λόγω της δουλειάς μου αρέσω, παίζω με τις γυναίκες αλλά όταν τελειώνω τη δουλειά μου, πηγαίνω στο σπίτι μου"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Λάκης Γαβαλάς για τον Στέλιο Κουδουνάρη στο My Style Rocks: «Νομίζεις ότι έχει πάει στα 40 ενός θανάτου»

Στάθης Σχίζας: «Δεν υπάρχει τίποτα στην προσωπική μου ζωή, ξεραΐλα, έχω φάει μούντζα»

Survivor – Έβαλε από νωρίς τα κλάματα: «Έχω γονατίσει ψυχολογικά»

Χρύσα Φώσκολου: «Μιλήσαμε με την Ευλαμπία Ρέβη, ο καθένας κάνει τις επιλογές του»

Στην αντεπίθεση ο Μάρκος Σεφερλής κατά Λιάγκα: «Γιωργάκη, λογικό εσένα να σε τρομάζει να βγάλω μηνύματα στη φόρα»

Τιμωρός – Εριέττα Μανούρη: To «κακό κορίτσι» της νέας σειράς του Alpha