Μαρίλια Μητρούση για Αλέξη Γεωργούλη: «Μην μου ξανακάνετε αυτή την ερώτηση»

08:14 - 26/04/2023

Την Μαρίλια Μητρούση συνάντησαν οι κάμερες και οι δημοσιογράφοι σε βραδινή της έξοδο και την ρώτησαν για την υπόθεση του Αλέξη […] The post Μαρίλια Μητρούση για Αλέξη Γεωργούλη: «Μην μου ξανακάνετε αυτή την ερώτηση» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ενοχλημένη η Μαρίλια Μητρούση: «Μην μου ξανακάνετε αυτή την ερώτηση» – Επενέβη ο πατέρας της

Η Μαρίλια Μητρούση είχε συνεργαστεί στο παρελθόν με τον Αλέξη Γεωργούλη με τους δημοσιογράφους να τη ρωτούν σχετικά με την υπόθεση στο στην παρουσίαση του βιβλίου «Σκάλες μνήμης». Αξίζει να σημειωθεί ότι παλαιότερα κυκλοφορούσαν φήμες που αναφερόντουσαν σε ένα ειδύλλιο μεταξύ τους. Η Μαρίλια Μητρούση αρνήθηκε να τοποθετηθεί σχετικά λέγοντας: «Χρόνια πολλά, Χριστός Ανέστη, να […] The post Ενοχλημένη η Μαρίλια Μητρούση: «Μην μου ξανακάνετε αυτή την ερώτηση» – Επενέβη ο πατέρας της appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr

Αλέξης Γεωργούλης: «Mην μου ξανακάνετε αυτή την ερώτηση»

Σε παρουσίαση βιβλίου έδωσε «το παρών» η ηθοποιός Μαρίλια Μητρούση, όπου οι κάμερες την περίμεναν για να τη ρωτήσουν για την υπόθεση του Αλέξη Γεωργούλη, με τον οποίο είχε μακρόχρονη φιλία ενώ υπήρχαν και φήμες που τους ήθελαν ζευγάρι. Η ηθοποιός δεν θέλησε να δώσει καμία απάντηση στους δημοσιογράφους σχετικά με το θέμα και τους […] Το άρθρο Αλέξης Γεωργούλης: «Mην μου ξανακάνετε αυτή την ερώτηση» εμφανίστηκε πρώτα στο newsique.gr.

Διαβάστε το στο Newsique.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Φάρμα – Απίστευτη δήλωση: «Τον πιάνει για να ξεφορτώνει τις καύ… του»

The Voice – Γιώργος Μαζωνάκης: «Τα σόγια είναι καταστροφές πολλές φορές, να ξέρετε»

Φάρμα – Πετάχτηκε στον τάκο και προκλήθηκαν έντονες αντιδράσεις: «Έχει καβαλήσει πολύ το καλάμι και προσβάλλει»

Τηλεθέαση: Ποιο πρόγραμμα πήρε την πρωτιά στην prime time της Κυριακής;

Το Money Drop με τον Φάνη Μουρατίδη έκανε πρεμιέρα στη late night ζώνη του Alpha

Θανάσης Πάτρας: «Με την μετακόμιση στον ΑΝΤ1 αισθάνομαι σαν το ΠΑΣΟΚ του ’81»