Λευτέρης Πανταζής: «Έβγαλα από την κολώνια 9 εκατομμύρια μέσα σε τέσσερις μήνες»

19:08 - 17/04/2023

Ο Λευτέρης Πανταζής ήταν καλεσμένος στο Στούντιο 4 της ΕΡΤ 1. Ο καταξιωμένος λαϊκός τραγουδιστής μίλησε μεταξύ άλλων για την […] The post Λευτέρης Πανταζής: «Έβγαλα από την κολώνια 9 εκατομμύρια μέσα σε τέσσερις μήνες» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λευτέρης Πανταζής: «Έβγαλα από την κολόνια 9 εκατομμύρια μέσα σε τέσσερις μήνες»

Ο Λευτέρης Πανταζής μίλησε για την κολώνια «ΛεΠά» που είχε λανσάρει.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Λευτέρης Πανταζής: Έβγαλα από την κολώνια 9 εκατομμύρια μέσα σε τέσσερις μήνες

Σε ένα από τα επιχειρηματικά του projects εστίασε κατά τη διάρκεια συνέντευξής του ο Λευτέρης Πανταζής επισημαίνοντας πως είχε βγάλει τη δική του κολώνια από την οποία μέσα σε τέσσερις μήνες κέρδισε 9 εκατομμύρια δραχμές. Όπως δε τόνισε πηγή έμπνευσής του ήταν ο Αλέν Ντελόν. Μιλώντας στην εκπομπή της ΕΡΤ1 Στούντιο 4 με την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο ο Λευτέρης Πανταζής τη Δευτέρα του Πάσχα αποκάλυψε πως είχε στο παρελθόν λανσάρει στην αγορά μία γυναικεία κολώνια με την ονομασία «ΛεΠα». «Ήμουν στην Γαλλία και μου έδωσαν λίστα. Την ώρα που ψωνίζω βλέπω μια ωραία κολόνια που έγραφε Αλέν Ντελόν. Λέω αυτός είναι καλύτερος από εμένα; Θα βγάλω κι εγώ κολώνια. Το είπα στην πα

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Λευτέρης Πανταζής: «Έβγαλα από την κολόνια 9 εκατομμύρια μέσα σε τέσσερις μήνες»

«Ήμουν στην Γαλλία και μου έδωσαν λίστα. Την ώρα που ψωνίζω βλέπω μια ωραία κολόνια που έγραφε Αλέν Ντελόν.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Λευτέρης Πανταζής: Έβγαλα από την κολώνια 9 εκατομμύρια μέσα σε τέσσερις μήνες

«Πήρα ένα διαμέρισμα στο Φάληρο και έμενα με την μανούλα μου»

Διαβάστε το στο news.gr

Λευτέρης Πανταζής: "Έβγαλα από την κολόνια 9 εκατομμύρια μέσα σε τέσσερις μήνες"

"Ήμουν στην Γαλλία και μου έδωσαν λίστα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Λάκης Γαβαλάς για τον Στέλιο Κουδουνάρη στο My Style Rocks: «Νομίζεις ότι έχει πάει στα 40 ενός θανάτου»

Στάθης Σχίζας: «Δεν υπάρχει τίποτα στην προσωπική μου ζωή, ξεραΐλα, έχω φάει μούντζα»

Survivor – Έβαλε από νωρίς τα κλάματα: «Έχω γονατίσει ψυχολογικά»

Χρύσα Φώσκολου: «Μιλήσαμε με την Ευλαμπία Ρέβη, ο καθένας κάνει τις επιλογές του»

Στην αντεπίθεση ο Μάρκος Σεφερλής κατά Λιάγκα: «Γιωργάκη, λογικό εσένα να σε τρομάζει να βγάλω μηνύματα στη φόρα»

Τιμωρός – Εριέττα Μανούρη: To «κακό κορίτσι» της νέας σειράς του Alpha