Συγκινεί ο Πανταζής: «Δεν γνώρισα ποτέ την βιολογική μου μητέρα- Με τον θάνατο του πατέρα μου έχασα τη γη κάτω από τα πόδια μου»

16:38 - 17/04/2023

Συγκινήθηκε on air ο Λευτέρης Πανταζής μιλώντας στην εκπομπή της ΕΡΤ «Στούντιο 4».Συγκινήθηκε on air ο Λευτέρης Πανταζής μιλώντας στην εκπομπή της ΕΡΤ «Στούντιο 4».Ο γνωστός τραγουδιστής αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στα παιδικά του χρόνια. Μάλιστα, ιδιαίτερη αναφορά έκανε στον χαμό του πατέρα του. «Με τον θάνατο του πατέρα μου έχασα τη γη κάτω από τα πόδια μου» είπε σχετικά. Δείτε όλα όσα είπε στο σχετικό βίντεο: Επίσης, […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λευτέρης Πανταζής: «Όταν πέθανε ο πατέρας μου έχασα τη γη κάτω από τα πόδια μου»

«Ο πατέρας μου πέθανε όταν ήταν 49 χρονών. Εγώ ήμουν τότε 19 και ήθελα να “πετάξω”. Έχασα τη γη κάτω από τα πόδια μου», εξομολογήθηκε ο Λευτέρης Πανταζής στην εκπομπή «Στούντιο 4». Ωστόσο, ο πατέρας του πρόλαβε να τον καμαρώσει στα πρώτα του βήματα. «Με έστειλαν στον Δαλιανίδη στο “Λούνα Παρκ”. Και με έβαλε να […] The post Λευτέρης Πανταζής: «Όταν πέθανε ο πατέρας μου έχασα τη γη κάτω από τα πόδια μου» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

ΠΑΣΟΚ: Νέα συνάντηση για τον τρόπο απευθείας διαλόγου στο debate

Ξεκινά η χορήγηση του επιδόματος επικίνδυνης και ανθυγιεινής εργασίας στους γεωτεχνικούς – Σε αναμονή παραμένουν οι κτηνίατροι

Θ.Κωτσαντής: Το Φεστιβάλ της ΚΝΕ είναι μια μεγάλη γιορτή της νεολαίας που αντιστέκεται, που ονειρεύεται, που παλεύει για να αλλάξει τον κόσμο

Πώς η ευλυγισία επηρεάζει την μακροζωία

Προκήρυξη μιας νέας θέσης εργασίας στο Κέντρο Φιλοξενίας Κεφαλληνίας στην Αθήνα

Στο Tempting Fortune η 42χρονη αθλήτρια που είχαν «χρεώσει» ως σχέση στον Κωνσταντίνο Βασάλο