Έφη Πίκουλα κατά Λιάνη: «Αν ζούσε η Αλίκη θα τα έλεγε αυτά; Αήθης και χυδαία η συμπεριφορά του»

10:10 - 03/04/2023

Στον αέρα της εκπομπής «Mega Καλημέρα» βγήκε σήμερα η Έφη Πίκουλα, η οποία απάντησε και σε όσα είπε ο Γιώργος […] The post Έφη Πίκουλα κατά Λιάνη: «Αν ζούσε η Αλίκη θα τα έλεγε αυτά; Αήθης και χυδαία η συμπεριφορά του» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έφη Πίκουλα κατά Λιάνη: «Αήθης και χυδαία η συμπεριφορά του»

«Αν ζούσε η Αλίκη θα τα έλεγε αυτά;», λέει η Έφη Πίκουλα. Στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» μίλησε σήμερα η Έφη Πίκουλα, η οποία απάντησε και σε όσα είπε ο Γιώργος Λιάνης για την Αλίκη Βουγιουκλάκη. «Ξέρω ότι οι αρχαίοι πρόγονοί μας τιμούσαν τους νεκρούς. Αυτό το γεγονός προκαλεί μόνο οργή, θα ήθελα να απαντήσω με ... Περισσότερα To άρθρο Έφη Πίκουλα κατά Λιάνη: «Αήθης και χυδαία η συμπεριφορά του» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Έφη Πίκουλα κατά του Γιώργου Λιάνη: Εάν ζούσε η Αλίκη Βουγιουκλάκη θα τα έλεγε αυτά; – Θα έπρεπε να σεβαστεί το γιο της

Ο Γιάννης Παπαμιχαήλ κινείται νομικά εναντίον του Γιώργου Λιάνη μετά την συνέντευξή του για την σχέση με την μητέρα του, Αλίκη Βουγιουκλάκη. Συγκεκριμένα, ο Γιώργος Λιάνης ανέφερε μεταξύ άλλων για την αείμνηστη ηθοποιό: «Άνοιξε το κιμονό και μου έδειξε το στήθος της». Η ηθοποιός Έφη Πίκουλα μίλησε στο «Mega Καλημέρα» το πρωί της Δευτέρας (03/04) και χαρακτήρισε τη δήλωση του Γιώργου Λιάνη «χυδαία». «Ξέρω ότι οι αρχαίοι πρόγονοί μας τιμούσαν τους νεκρούς. Αυτό το γεγονός προκαλεί μόνο οργή, θα ήθελα να απαντήσω με μία ερώτηση στον κύριο που λέγεται Λιάνης. Εάν ζούσε η Αλίκη θα τα έλεγε αυτά; Άρα η τωρινή του συμπεριφορά μόνο αήθης και χυδαία. Προσβάλλει την ίδια και κατ’ επέκταση τον γιο τ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Έφη Πίκουλα κατά Λιάνη: «Αν ζούσε η Αλίκη θα τα έλεγε αυτά; Αήθης και χυδαία η συμπεριφορά του»

Την δική της απάντηση στα όσα είπε ο Γιώργος Λιάνης για την Αλίκη Βουγιουκλάκη, έδωσε η Έφη Πίκουλα, στον αέρα της εκπομπής «Mega Καλημέρα».Την δική της απάντηση στα όσα είπε ο Γιώργος Λιάνης για την Αλίκη Βουγιουκλάκη, έδωσε η Έφη Πίκουλα, στον αέρα της εκπομπής «Mega Καλημέρα».«Ξέρω ότι οι αρχαίοι πρόγονοί μας τιμούσαν τους νεκρούς. Αυτό το γεγονός προκαλεί μόνο οργή, θα ήθελα να απαντήσω με μία ερώτηση στον κύριο που λέγεται Λιάνης. Εάν ζούσε η Αλίκη θα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Πίκουλα κατά Λιάνη: "Αν ζούσε η Αλίκη θα τα έλεγε αυτά;"

"Αήθης και χυδαία η συμπεριφορά του"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Λάκης Γαβαλάς για τον Στέλιο Κουδουνάρη στο My Style Rocks: «Νομίζεις ότι έχει πάει στα 40 ενός θανάτου»

Στάθης Σχίζας: «Δεν υπάρχει τίποτα στην προσωπική μου ζωή, ξεραΐλα, έχω φάει μούντζα»

Survivor – Έβαλε από νωρίς τα κλάματα: «Έχω γονατίσει ψυχολογικά»

Χρύσα Φώσκολου: «Μιλήσαμε με την Ευλαμπία Ρέβη, ο καθένας κάνει τις επιλογές του»

Στην αντεπίθεση ο Μάρκος Σεφερλής κατά Λιάγκα: «Γιωργάκη, λογικό εσένα να σε τρομάζει να βγάλω μηνύματα στη φόρα»

Τιμωρός – Εριέττα Μανούρη: To «κακό κορίτσι» της νέας σειράς του Alpha