Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μετά τον θάνατο του μπαμπά μου, είμαστε ακόμα πιο κοντά με τη μαμά μου

15:42 - 09/02/2023

Όσα εξομολογήθηκε η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου στη νέα τηλεοπτική της συνέντευξη… Για την δύσκολη απώλεια του αγαπημένου της πατέρα, τη σχέση με τη μητέρα της καθώς και εκείνη με τον χρόνο αναφέρθηκε η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου στη συνέντευξη που έδωσε στον Κωνσταντίνο Αρκά και την κάμερα της εκπομπής “Ελένη” το μεσημέρι της Πέμπτης στο Μεγάλο Κανάλι.  “Έχω ... Περισσότερα To άρθρο Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μετά τον θάνατο του μπαμπά μου, είμαστε ακόμα πιο κοντά με τη μαμά μου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μετά τον θάνατο του μπαμπά μου, είμαστε ακόμα πιο κοντά με τη μαμά μου

Για την δύσκολη απώλεια του πατέρα της και τη σχέση με τη μητέρα της μίλησε η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου στη συνέντευξη που έδωσε στον Κωνσταντίνο Αρκά και την κάμερα της εκπομπής “Ελένη” το μεσημέρι της Πέμπτης.Για την δύσκολη απώλεια του πατέρα της και τη σχέση με τη μητέρα της μίλησε η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου στη συνέντευξη που έδωσε στον Κωνσταντίνο Αρκά και την κάμερα της εκπομπής “Ελένη” το μεσημέρι της Πέμπτης.“Έχω δύναμη να ανταπεξέλθω στην απώλεια από ότι φάνηκε αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν στιγμές άσχετες που μπορεί να […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φραγκίσκος Αλβέρτης: Μας έχει δώσει πολλή αγάπη, πολλή φροντίδα και πολλή σιγουριά, οπότε είναι χρέος μας να τον τιμάμε πάντα»

Γιορτή υιοθεσίας σκύλων την Κυριακή στον Άλιμο

Ο Τάσος αποχώρησε οικειοθελώς από το Survivor - Ανατροπή στο πρώτο συμβούλιο του νησιού

Euroleague: Ενδιαφέρον από funds της Σαουδικής Αραβίας, των ΗΠΑ και της Μεγάλης Βρετανίας για τις μετοχές της διοργάνωσης»

Επίθεση Πέτρου Παππά στην Όλγα Γεροβασίλη: «Με ποια ιδιότητα αποφαίνεται ποιος θα έχει δεύτερη ευκαιρία στη χώρα;»

Εξάρθρωση σπείρας για διακίνηση ναρκωτικών στη Μύκονο - Τρεις συλλήψεις