Στιβ Κερ: Αυτός είναι ο καλύτερος αμυντικός που έχω δει ποτέ στο NBA

09:10 - 06/01/2023

Τα καλύτερα για τον  Ντρέιμοντ Γκριν είπε ο Στιβ Κερ, με τον προπονητή των Ουόριορς να χαρακτηρίζει τον παίκτη του ως τον καλύτερο αμυντικό που έχει δει ποτέ στο NBA. «Ο Γκριν είναι ο καλύτερος αμυντικός που έχουμε δει στην ιστορία της λίγκας. Η αλήθεια είναι πως έχω παίξει πλάι σε κορυφαίους παίκτες. Δεν έχω δει ποτέ κάτι ανάλογο με εκείνον», ανέφερε χαρακτηριστικά. Η δήλωση αυτή προκάλεσε εντύπωση, καθώς ο Κερ εκτός από κορυφαίους αθλητές που έχει αντιμετωπίσει, είχε ως συμπαίκτες τους Σκότι Πίπεν και Ντένις Ρόντμαν, που φημίζονταν για τις αμυντικές τους αρετές.

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Brunch στο σπίτι: Αυτές είναι οι καλύτερες συνταγές στο TikTok

Όλοι γνωρίζουν ότι το συγκεκριμένο γεύμα είναι το καλύτερο της ημέρας!

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Χάος στη Μέση Ανατολή – Το Ισραήλ σφυροκοπά τον Λίβανο – Μαχητικά αεροσκάφη κατέστρεψαν 1.000 εκτοξευτές ρουκετών της Χεζμπολάχ

Ο καιρός σήμερα 20/9/2024

Την καθημερινότητα δείχνουν ως βασικό αντίπαλό της ΝΔ οι δημοσκοπήσεις – Πού επικεντρώνεται το Μέγαρο Μαξίμου

Το Ολύμπιον άλλαξε: Νέα καθίσματα, νέα εποχή για τον ιστορικό κινηματογράφο της Θεσσαλονίκης

Μαθήτρια εκδιώχθηκε από σχολείο της Χαλκιδικής για να μην δημιουργηθεί δεύτερο τμήμα

Θετικός σε χρήση μαριχουάνας παίκτης της Ίντερ ντ’ Εσκάλδες στη ρεβάνς με την ΑΕΚ