Ντίνος Καρύδης για Αλίκη Βουγιουκλάκη – «Θα αποκαλύψω κάτι για πρώτη φορά»

14:28 - 09/12/2022

Ο Ντίνος Καρύδης έδωσε συνέντευξη στο Λοιπόν και στον Γιώργο Μουλά και μίλησε για την Αλίκη Βουγιουκλάκη και μία σκηνή […] The post Ντίνος Καρύδης για Αλίκη Βουγιουκλάκη – «Θα αποκαλύψω κάτι για πρώτη φορά» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ντίνος Καρύδης για Αλίκη Βουγιουκλάκη: «Θα αποκαλύψω κάτι για πρώτη φορά, παραλίγο να μου βγάλει το μάτι αλλά… »

Ο Ντίνος Καρύδης έδωσε συνέντευξη στο Λοιπόν και στον Γιώργο Μουλά και μίλησε για την Αλίκη Βουγιουκλάκη και μία σκηνή από την ταινία «Η Αλίκη στο Ναυτικό».Ο Ντίνος Καρύδης έδωσε συνέντευξη στο Λοιπόν και στον Γιώργο Μουλά και μίλησε για την Αλίκη Βουγιουκλάκη και μία σκηνή από την ταινία «Η Αλίκη στο Ναυτικό».Από τη συνεργασία με την Αλίκη και την Τζένη τι θυμάστε; Θα σου αποκαλύψω κάτι για πρώτη φορά που νομίζει ο κόσμος ότι έγινε κατά λάθος, ενώ έγινε σε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Καρύδης: Μεγάλη αποκάλυψη για την Αλίκη Βουγιουκλάκη ακούγεται για πρώτη φορά

Ο Ντίνος Καρύδης έδωσε συνέντευξη στο Λοιπόν και μίλησε μεταξύ άλλων για την Αλίκη Βουγιουκλάκη και μία σκηνή από την ταινία «Η Αλίκη στο Ναυτικό» Ο ηθοποιός αποκάλυψε το ατύχημα που έγινε κατά τη διάρκεια των γυρισμάτων και ενώ όλοι νόμιζαν ότι έγινε τυχαία εκείνος το είχε συνεννοηθεί με την Αλίκη Βουγιουκλάκη. «Θα σου αποκαλύψω […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Λάκης Γαβαλάς για τον Στέλιο Κουδουνάρη στο My Style Rocks: «Νομίζεις ότι έχει πάει στα 40 ενός θανάτου»

Στάθης Σχίζας: «Δεν υπάρχει τίποτα στην προσωπική μου ζωή, ξεραΐλα, έχω φάει μούντζα»

Survivor – Έβαλε από νωρίς τα κλάματα: «Έχω γονατίσει ψυχολογικά»

Χρύσα Φώσκολου: «Μιλήσαμε με την Ευλαμπία Ρέβη, ο καθένας κάνει τις επιλογές του»

Στην αντεπίθεση ο Μάρκος Σεφερλής κατά Λιάγκα: «Γιωργάκη, λογικό εσένα να σε τρομάζει να βγάλω μηνύματα στη φόρα»

Τιμωρός – Εριέττα Μανούρη: To «κακό κορίτσι» της νέας σειράς του Alpha