Μαρία Φιλίππου: Η έκκληση στη Σμαράγδα Διαμαντίδου – «Πάρε με ένα τηλέφωνο»

13:12 - 09/12/2022

Συνέντευξη στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» παραχώρησε η Μαρία Φιλίππου. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε για την εποχή του «Εμείς κι […] The post Μαρία Φιλίππου: Η έκκληση στη Σμαράγδα Διαμαντίδου – «Πάρε με ένα τηλέφωνο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Φιλίππου στη Σμαράγδα Διαμαντίδου: Αν το δεις, πάρε με ένα τηλέφωνο

Η ηθοποιός αναφέρθηκε στους συμπρωταγωνιστές της στη σειρά «Εμείς κι εμείς» και τόνισε πως έχει χαθεί με τη Σμαράγδα Διαμαντίδου, ενώ εξακολουθεί να έχει σχέσεις με τους Στέλιο Παύλου και Γιώργο Γιαννούτσο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μαρία Φιλίππου: Η δημοσια έκκληση στη Σμαράγδα Διαμαντίδου – «Πάρε με ένα τηλέφωνο»

Συνέντευξη στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» και τη δημοσιογράφο, παραχώρησε η Μαρία Φιλίππου. Η γνωστή ηθοποιός To άρθρο Μαρία Φιλίππου: Η δημοσια έκκληση στη Σμαράγδα Διαμαντίδου – «Πάρε με ένα τηλέφωνο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Δανάη Παππά: «Δεν υπάρχει καθόλου χρόνος για προσωπική ζωή, καθόλου»

Θέλξη: «Έφυγε από τη ζωή ξαφνικά και ήταν μια μεγάλη πληγή, μου στοίχισε πολύ»

Τζώρτζια Κεφαλά: «Δεν περίμενα ποτέ ότι ο Τύπος θα σχολιάσει τόσο αρνητικά το ντύσιμό μου»

Οι Μαύροι πίνακες έκαναν πρεμιέρα και η Αγάπη, Λένα Παπαληγούρα σπάραξε στο νεκρό σώμα της κόρης της

Αλέξανδρος Βάρθης: «Μας δημιουργήθηκε ένα τραύμα και πλέον δουλεύουμε όλοι σαν σκυλιά»

Σοφία Βόσσου: «Συνειδητοποίησα πατάνε στην ανασφάλεια μου όλοι οι άλλοι και μου πίνουν το αίμα»