Ντίνος Καρύδης: «Αν δεν είχα τη Σμαράγδα, δεν θα είχα να πληρώσω το νοίκι»

09:38 - 07/12/2022

Για την κόρη του Σμαράγδα Καρύδη που όλα αυτά τα χρόνια στέκεται στο πλευρό του και To άρθρο Ντίνος Καρύδης: «Αν δεν είχα τη Σμαράγδα, δεν θα είχα να πληρώσω το νοίκι» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ντίνος Καρύδης: Αν δεν ήταν η Σμαράγδα, δεν θα είχα ούτε για το νοίκι

Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε για την κόρη του, Σμαράγδα Καρύδη και τόνισε πόσο τον έχει βοηθήσει 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ντίνος Καρύδης για Σμαράγδα Καρύδη: «Αν δεν ήταν εκείνη, δεν θα είχα να πληρώσω το νοίκι»

Μια αποκαλυπτική συνέντευξη στο περιοδικό «Λοιπόν» παραχώρησε ο Ντίνος Καρύδης, ο οποίος αναφέρθηκε στην κόρη του Σμαράγδα Καρύδη...

Διαβάστε το στο Zougla

Ντίνος Καρύδης: Η Σμαράγδα μου πληρώνει το νοίκι

Η Σμαράγδα Καρύδη είναι πολύ συνδεδεμένη με τους γονείς της ως μοναχοκόρη και στέκεται πάντα στο πλευρό τους.

Διαβάστε το στο in.gr

Ντίνος Καρύδης: Αν δεν ήταν η Σμαράγδα δεν θα είχα ούτε για το νοίκι, η σύνταξη έχει γίνει χαρτζιλίκι

Για την κόρη του Σμαράγδα Καρύδη μίλησε ο ηθοποιός Ντίνος Καρύδης αποκαλύπτοντας πως εάν δεν τον βοηθούσε οικονομικά δεν θα είχε ούτε να πληρώσει το ενοίκιό του. «Η σύνταξη έχει γίνει χαρτζιλίκι» δήλωσε. Ο ηθοποιός έδωσε συνέντευξη στο περιοδικό «Λοιπόν» και απόσπασμα από τις δηλώσεις του προβλήθηκε στην εκπομπή «Happy Day» το πρωί της Τετάρτης (7/12). «Η Σμαράγδα είναι βράχος δίπλα μου. Αν δεν ήταν εκείνη, δεν θα είχα αυτή τη στιγμή ούτε τηλέφωνο να μιλήσω. Δεν θα είχα ούτε για το νοίκι. Ευτυχώς, η Σμαράγδα μας βοηθάει» επεσήμανε ο Ντίνος Καρύδης. «Η σύνταξη έχει κατέβει και έχει γίνει χαρτζιλίκι. Η κόρη μου μας συντηρεί» είπε και πρόσθεσε πως έχει μετανιώσει για πολλά «όχι» που είπε κατ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ντίνος Καρύδης για Σμαράγδα Καρύδη: «Αν δεν ήταν εκείνη, δεν θα είχα να πληρώσω το νοίκι»

Μια αποκαλυπτική συνέντευξη στο περιοδικό «Λοιπόν» παραχώρησε ο Ντίνος Καρύδης, ο οποίος αναφέρθηκε στην κόρη του Σμαράγδα Καρύδη που όλα αυτά τα χρόνια στέκεται στο πλευρό του και τον βοηθά οικονομικά. «Η Σμαράγδα είναι βράχος δίπλα μου. Αν δεν ήταν εκείνη, δε θα είχα αυτή τη στιγμή ούτε τηλέφωνο να μιλήσω. Δε θα είχα ούτε […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ντίνος Καρύδης: Αν δεν ήταν η Σμαράγδα, δεν θα είχα ούτε για το νοίκι! Η σύνταξη έχει γίνει χαρτζιλίκι

Ο ηθοποιός Ντίνος Καρύδης παραχώρησε μια ενδιαφέρουσα συνέντευξη στο περιοδικό «Λοιπόν».Ο ηθοποιός Ντίνος Καρύδης παραχώρησε μια ενδιαφέρουσα συνέντευξη στο περιοδικό «Λοιπόν».Ο Ντίνος Καρύδης υπογράμμισε ότι είναι πολύ τυχερός που έχει στο πλάι του την κόρη του, Σμαράγδα Καρύδη, καθώς του έχει σταθεί πολύ στις δυσκολίες του. Όπως είπε χαρακτηριστικά, εκείνη ήταν που βρέθηκε στο πλευρό του και τον βοήθησε, ακόμα και στα οικονομικά του προβλήματα. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ντίνος Καρύδης: «Αν δεν είχα τη Σμαράγδα, δεν θα είχα να πληρώσω το νοίκι – Η σύνταξη έχει γίνει χαρτζιλίκι»

Για την κόρη του Σμαράγδα Καρύδη που όλα αυτά τα χρόνια στέκεται στο πλευρό του και τον βοηθά οικονομικά, μίλησε ο Ντίνος Καρύδης στη συνέντευξη που έδωσε στο περιοδικό “Λοιπόν”. «Η Σμαράγδα είναι βράχος δίπλα μου. Αν δεν ήταν εκείνη, δε θα είχα αυτή τη στιγμή ούτε τηλέφωνο να μιλήσω. Δε θα είχα ούτε για […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Νικόλας Ράπτης: «Ήμουν μέσα στον τοκετό, ανακαλύπτεις το μεγαλείο της γυναίκας εκείνη την ώρα»

Φωτεινή Ντεμίρη: Η αναφορά στο διαζύγιο από τον Χάρη Γρηγορόπουλο: «Μπορεί να χωρίσαμε, αλλά είμαστε οικογένεια»

Γιάννης Παπαδόπουλος: Η πρώτη εμφάνιση ως πρόεδρος της ΕΡΤ – Φωτογραφίες

Με αυτά τα 7 basic tops μπορείς να φοράς το τζιν σου κάθε μέρα… αλλιώς!

ΕΡΤ: Η σημαντική ανακοίνωση για την εκπροσώπηση της Ελλάδας στη Eurovision

Mutted Blonde: Είναι ο πιο σοφιστικέ τρόπος να διατηρήσεις τα φυσικά καλοκαιρινά highligts στα μαλλιά