Billie Eilish: Μιλάει για τον έρωτά της για τον Jesse Rutherford και λιώνει

10:24 - 29/11/2022

Η Billie Eilish δεν μπορεί να πιστέψει ότι έχει σχέση με τον Jesse Rutherford. “Κατάφερα να φθάσω σ’ ένα σημείο της ζωής μου όπου μόνο γνώρισα έναν άνθρωπο που πίστευα ότι ήταν ο πιο καυτός γκ@μ@ν@ς εν ζωή, αλλά εγώ τον τράβηξα” είπε η τραγουδίστρια στην έκτη ετήσια βιντεοσυνέντευξή της στο Vanity Fair. Η Eilish […] The post Billie Eilish: Μιλάει για τον έρωτά της για τον Jesse Rutherford και λιώνει appeared first on InStyle.

Διαβάστε Περισσότερα στο instyle.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Billie Eilish: Μιλάει για τον έρωτά της για τον Jesse Rutherford και λιώνει

Η Billie Eilish δεν μπορεί να πιστέψει ότι έχει σχέση με τον Jesse Rutherford.

Διαβάστε το στο real.gr

Billie Eilish: Μιλάει για τον έρωτά της για τον Jesse Rutherford και λιώνει

Η Billie Eilish δεν μπορεί να πιστέψει ότι έχει σχέση με τον Jesse Rutherford. “Κατάφερα να φθάσω σ’ ένα σημείο της ζωής μου όπου μόνο γνώρισα έναν άνθρωπο που πίστευα ότι ήταν ο πιο καυτός γκ@μ@ν@ς εν ζωή, αλλά εγώ τον τράβηξα” είπε η τραγουδίστρια στην έκτη ετήσια βιντεοσυνέντευξή της στο Vanity Fair. Η Eilish […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ instyle.gr

Melania Trump: Αποκάλυψε τους λόγους για τους οποίους ερωτεύτηκε τον Donald Trump

Πρίγκιπας George-Πριγκίπισσα Charlotte: Τι θέλουν να γίνουν όταν μεγαλώσουν – Τα πολύ συνηθισμένα επαγγέλματα που επιλέγουν

Ποιος πασίγνωστος ηθοποιός είναι το μωρό της φωτογραφίας

Εμφάνιση-έκπληξη για τη Céline Dion – Την περιέλουσαν με ενεργειακό ποτό

Pamela Anderson: Αποκαλύπτει ότι έπασχε από κατάθλιψη για δεκαετίες

Meghan Markle: Εμφάνιση-έκπληξη σε γκαλά χωρίς τον Harry και με φόρεμα από το 2021