Μάριος Ιορδάνου – Κώστας Τσούρος: «Τσουρέ, δεν έχεις ιδέα» – «Λυπάμαι Ιορδάνου μου»

11:38 - 27/10/2022

Στη συνέντευξη που έδωσε ο Μάριος Ιορδάνου στο “Mega Καλημέρα”, απάντησε στον Κώστα Τσουρό, σχετικά με ένα σχόλιο που είχε […] The post Μάριος Ιορδάνου – Κώστας Τσούρος: «Τσουρέ, δεν έχεις ιδέα» – «Λυπάμαι Ιορδάνου μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

On air κόντρα Μάριου Ιορδάνου – Κώστα Τσουρού: «Τσουρέ, δεν έχεις ιδέα» – «Λυπάμαι Ιορδάνου μου»

Κόντρα φαίνεται πως έχει ξεσπάσει αναμέσα στον Κώστα Τσουρό και τον Μάριο Ιορδάνου με αφορμή ένα σχόλιο που είχε γίνει παλιότερα από τον πρώτο.Κόντρα φαίνεται πως έχει ξεσπάσει αναμέσα στον Κώστα Τσουρό και τον Μάριο Ιορδάνου με αφορμή ένα σχόλιο που είχε γίνει παλιότερα από τον πρώτο.Στη συνέντευξη που έδωσε ο Μάριος Ιορδάνου στο “Mega Καλημέρα”, απάντησε στον Κώστα Τσουρό. «Ο σκύλος μου είναι ο Μπράντο, ένα υπέροχο ροτβάιλερ, και αυτό είναι το παιδί μου. Και πολλοί λένε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

The Voice – Τα ΄χασε ο Γιώργος Μαζωνάκης με την παραδοχή του: «Σοβαρολογείς; Θα αυτοκτονήσω τώρα»

The Voice – Οι coaches πήραν τα μικρόφωνα για να διεκδικήσουν την παίκτρια: «Παίζεις βρώμικα»

Μάριος Ιορδάνου: «Έκλεισα εγώ τις πόρτες, «δεν θέλω άλλο» είπα κάποια στιγμή»

The Voice – Συγκίνησε για την πρόσφατη δύσκολη απώλεια: «Δεν πρόλαβα να του το ανταποδώσω»

The Voice – Κατέρρευσε στη σκηνή και ο Μαζωνάκης έτρεξε κοντά της: «Στα 16 μου είχα ξανάρθει και δεν πέρασα»

Ελεονώρα Μελέτη: «Στην αρχή της σεζόν ζητούσα κάθε πρωί τα νούμερα τηλεθέασης»