Έφη Πίκουλα: Τον άνδρα μου, Τάκη Βουγιουκλάκη, τον έχασα μέσα στα χέρια μου

15:36 - 07/10/2022

Η Έφη Πίκουλα άνοιξε το σπίτι της στην Ελένη και μίλησε για το πώς είναι σήμερα και τη μοναξιά, αλλά αναφέρεται και στην «δική της» Αλίκη. Για το σπίτι της που μένει 30 χρόνια και έφτιαξε με τον άντρα της σχολίασε: « Είναι ένας χώρος που έφτιαξα με τον άντρα μου, τον Τάκη Βουγιουκλάκη και ... Περισσότερα To άρθρο Έφη Πίκουλα: Τον άνδρα μου, Τάκη Βουγιουκλάκη, τον έχασα μέσα στα χέρια μου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έφη Πίκουλα: Τον άνδρα μου, Τάκη Βουγιουκλάκη, τον έχασα μέσα στα χέρια μου

Η Έφη Πίκουλα άνοιξε το σπίτι της στην Ελένη και μίλησε για το πώς είναι σήμερα και τη μοναξιά, αλλά αναφέρεται και στην «δική της» Αλίκη.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Συγκλονίζει η Έφη Πίκουλα: «Τον άνδρα μου τον έχασα μέσα από τα χέρια μου»

Στην “Ελένη” άνοιξε το σπίτι της η Έφη Πίκουλα και μίλησε για το πώς είναι σήμερα και τη μοναξιά, αλλά αναφέρεται και στην «δική της» Αλίκη. Για το σπίτι της που μένει 30 χρόνια και έφτιαξε με τον άντρα της σχολίασε: « Είναι ένας χώρος που έφτιαξα με τον άντρα μου, τον Τάκη Βουγιουκλάκη και […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Survivor: Τίγρεις Vs Αετοί και η απόφαση της Ελένης που έκρινε τη μάχη

Champiosn League: Τα highlights των αγώνων της Τετάρτης και η βαθμολογία στη League Phase

Γιάννης Γρυμανέλης: Δεν κρύβομαι, ψυχολογικά έχω γονατίσει στο Survivor

Πάουλο Γκατσανίγκα: Ο τερματοφύλακας της Χιρόνα έκανε την γκάφα της χρονιάς και έδωσε τη νίκη στην Παρί Σεν Ζερμέν

Ο Αλέξανδρος Κοψιάλης είχε τροχαίο ατύχημα με τη μηχανή, η ανάρτηση στο Instagram

Champions League Τελικά: 13 γκολ στη δεύτερη βραδιά της πρώτης αγωνιστικής – Όλη η δράση στα ματς