Η Έφη Πίκουλα για τις τελευταίες στιγμές της Αλίκης Βουγιουκλάκη στο νοσοκομείο

14:42 - 07/10/2022

Στην εκπομπή «Ελένη» και τον Κωνσταντίνο Αρκά έδωσε συνέντευξη η Έφη Πίκουλα. Η ηθοποιός μίλησε για την απώλεια του συζύγου […] The post Η Έφη Πίκουλα για τις τελευταίες στιγμές της Αλίκης Βουγιουκλάκη στο νοσοκομείο appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Έφη Πίκουλα για τις τελευταίες στιγμές της Αλίκης Βουγιουκλάκη: «Δεν την άφηναν τα αδέρφια της να καταλάβει»

Η Έφη Πίκουλα μίλησε στην εκπομπή «Ελένη» και τον Κωνσταντίνο Αρκά για την απώλεια του συζύγου της, Τάκη Βουγιουκλάκη, αλλά και για την Αλίκη Βουγιουκλάκη.Η Έφη Πίκουλα μίλησε στην εκπομπή «Ελένη» και τον Κωνσταντίνο Αρκά για την απώλεια του συζύγου της, Τάκη Βουγιουκλάκη, αλλά και για την Αλίκη Βουγιουκλάκη.«Το σπίτι μου είναι ο χώρος που φτιάξαμε με τον άντρα μου, Τάκη Βουγιουκλάκη. Μετά από αυτά που πέρασα, που έχασα τον σύντροφό μου, το σπίτι μου είναι το καταφύγιό μου. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Έφη Πίκουλα: Τι αποκάλυψε για τις τελευταίες στιγμές της Αλίκης Βουγιουκλάκη

Η Έφη Πίκουλα μίλησε στην κάμερα της εκπομπής “Ελένη” και αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στις τελευταίες στιγμές της Αλίκης Βουγιουκλάκη, στον θάνατο του συζύγου της και στην καριέρα της. “Η Αλίκη ήταν τα πάντα για μένα, ήταν μάνα, αδερφή και μου είχε πει “σε ευχαριστώ που είσαι στη ζωή του αδερφού μου”. Στο τέλος ήμασταν τρεις […] The post Έφη Πίκουλα: Τι αποκάλυψε για τις τελευταίες στιγμές της Αλίκης Βουγιουκλάκη appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Η Έφη Πίκουλα μίλησε για τις τελευταίες στιγμές της Αλίκης Βουγιουκλάκη στο νοσοκομείο

"Πολύ λίγοι ήταν αυτοί που έμπαιναν μέσα στη σουίτα του νοσοκομείου"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Λάκης Γαβαλάς για τον Στέλιο Κουδουνάρη στο My Style Rocks: «Νομίζεις ότι έχει πάει στα 40 ενός θανάτου»

Στάθης Σχίζας: «Δεν υπάρχει τίποτα στην προσωπική μου ζωή, ξεραΐλα, έχω φάει μούντζα»

Survivor – Έβαλε από νωρίς τα κλάματα: «Έχω γονατίσει ψυχολογικά»

Χρύσα Φώσκολου: «Μιλήσαμε με την Ευλαμπία Ρέβη, ο καθένας κάνει τις επιλογές του»

Στην αντεπίθεση ο Μάρκος Σεφερλής κατά Λιάγκα: «Γιωργάκη, λογικό εσένα να σε τρομάζει να βγάλω μηνύματα στη φόρα»

Τιμωρός – Εριέττα Μανούρη: To «κακό κορίτσι» της νέας σειράς του Alpha