Ο Διαμαντής Καραναστάσης για τη σχέση του με τη Ζωή Κωνσταντοπούλου

12:30 - 07/09/2022

Στην εκπομπή «Breakfast@star» και την Αναστασία Ζαρκά έδωσε συνέντευξη ο Διαμαντής Καραναστάσης. Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε για το ρόλο του […] The post Ο Διαμαντής Καραναστάσης για τη σχέση του με τη Ζωή Κωνσταντοπούλου appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Διαμαντής Καραναστάσης: Για δύο χρόνια, όταν έψαχνες το όνομά μου στο ίντερνετ, έβγαινε «Αγαπώ τη Ζωή Κωνσταντοπούλου»

Ο ηθοποιός μίλησε για το εξώφυλλο εφημερίδας!

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Διαμαντής Καραναστάσης: Τα τρυφερά λόγια για τη σύντροφό του Ζωή Κωνσταντοπούλου

Ο γνωστός ηθοποιός Διαμαντής Καραναστάσης, ο οποίος αγαπήθηκε από το κοινό, κυρίως για το ρόλο του στο “Κωνσταντίνου και Ελένης”, μίλησε στην εκπομπή...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ο Διαμαντής Καραναστάσης για τη σχέση του με τη Ζωή Κωνσταντοπούλου – «Είναι πολύ γλυκός άνθρωπος»

Ο Διαμαντής Καραναστάσης μίλησε στην εκπομπή «Breakfast@star» και την Αναστασία Ζαρκά. Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε για το ρόλο του στο “Κωνσταντίνου και Ελένης”, αλλά και για τη σχέση του με τη Ζωή Κωνσταντοπούλου.Ο Διαμαντής Καραναστάσης μίλησε στην εκπομπή «Breakfast@star» και την Αναστασία Ζαρκά. Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε για το ρόλο του στο “Κωνσταντίνου και Ελένης”, αλλά και για τη σχέση του με τη Ζωή Κωνσταντοπούλου.«Πέρασα στο Πολυτεχνείο, αλλά μετά συνέχισα στη δουλειά που αγαπώ όσο τίποτα, εκτός από τα παιδιά μου. Είναι περίεργο να έχω κάνει τόσα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Διαμαντής Καραναστάσης: Ο ρόλος στο «Κωνσταντίνου και Ελένης» και η σχέση με την Ζωή Κωνσταντοπούλου

Για τη σχέση του με τη Ζωή Κωνσταντοπούλου αλλά και τον ρόλο του στη σειρά “Κωνσταντίνου To άρθρο Διαμαντής Καραναστάσης: Ο ρόλος στο «Κωνσταντίνου και Ελένης» και η σχέση με την Ζωή Κωνσταντοπούλου δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Διαμαντής Καραναστάσης για τη σύντροφό του, Ζωή Κωνσταντοπούλου: Είναι ένας πολύ γλυκός και τρυφερός άνθρωπος

"Είναι ένας πολύ γλυκός και τρυφερός άνθρωπος, πολύ διαφορετική απ’ ότι παρουσιάζεται", είπε ο ηθοποιός αποκαλύπτοντας την άλλη πλευρά της Ζωής Κωνσταντοπούλου.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Διαμαντής Καραναστάσης: Ο ρόλος στο «Κωνσταντίνου και Ελένης» – Τι είπε για τη σχέση του με τη Ζωή Κωνσταντοπούλου

«Είναι ένας πολύ γλυκός και τρυφερός άνθρωπος», είπε μεταξύ άλλων ο Διαμαντής Καραναστάσης για τη Ζωή Κωνσταντοπούλου.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Διαμαντής Καραναστάσης με την σύντροφό του, Ζωή Κωνσταντοπούλου

Για τη σύντροφό του Ζωή Κωνσταντοπούλου μίλησε μεταξύ άλλων ο Διαμαντής Καραναστάσης, αποκλείοντας όμως το ενδεχόμενο να παντρευτούν. Ο Διαμαντής Καραναστάσης μίλησε στην εκπομπή “Breakfast@star” και, μεταξύ άλλων, ρωτήθηκε και για τη σχέση του με τη γνωστή δικηγόρο και πολιτικό. “Είναι ένας πολύ γλυκός και τρυφερός άνθρωπος, πολύ διαφορετική απ’ ότι παρουσιάζεται”, είπε ο ηθοποιός […]Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε το στο eretikos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Γη της Ελιάς: Ο Κωνσταντίνος αναγκάζεται να της πει όλη την αλήθεια για το σκοτεινό παρελθόν που έχει με τον Δημοσθένη

Βάλια Χατζηθεοδώρου για Fipster: «Ξέρω ποιος είναι ο φίλος μου και τις αξίες πρεσβεύει»

Αρχελάου 5: Ο Ματθαίος πιέζει τον Βύρωνα να κόψει σχέσεις με τον Οδυσσέα

Αριστοτέλης Μπολοβίνος: «Σπουδάζω ψυχοθεραπεία, κάποια στιγμή θα γίνω πατέρας, να μην έχω λύσει τα θέματά μου;»

Μανίνα Ζουμπουλάκη: Η επική ατάκα για τον Δημήτρη Γκοτσόπουλο στον ρόλο του ιερέα

Η Κατάρα Της Τζέλας Δελαφράγκα: Η εμφάνιση – έκπληξη του Πέτρου Ιακωβίδη