Ντίνος Καρύδης: «Με ρωτούσαν στο τηλέφωνο… Πεθάνατε κύριε Καρύδη»;

10:48 - 03/05/2022

Ο Ντίνος Καρύδης έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή Mega Καλημέρα και την Ελένη Μουστάκη και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στα δημοσιεύματα που […] The post Ντίνος Καρύδης: «Με ρωτούσαν στο τηλέφωνο… Πεθάνατε κύριε Καρύδη»; appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ντίνος Καρύδης: «Με πήραν τηλέφωνο να με ρωτήσουν εάν πέθανα»

«Βούιξε όλη η Ελλάδα, έπαιρναν τηλέφωνο τη γυναίκα μου να της που συλλυπητήρια», είπε ο γνωστός ηθοποιός σχετικά με τα δημοσιεύματα που έγραφαν ότι πέθανε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ντίνος Καρύδης: Με πήραν τηλέφωνο να με ρωτήσουν εάν πέθανα…

O αγαπημένος ηθοποιός Ντίνος Καρύδης διάβασε για ακόμη μια φορά ότι πέθανε - Βούιξε όλη η Ελλάδα ότι πέθανα.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ντίνος Καρύδης: Με πήραν τηλέφωνο να με ρωτήσουν εάν πέθανα…

O αγαπημένος ηθοποιός διάβασε για ακόμη μια φορά ότι… πέθανε

Διαβάστε το στο tanea.gr

Ντίνος Καρύδης: «Με έπαιρναν τηλέφωνο και ρωτούσαν… Πεθάνατε κύριε Καρύδη»;

«Βούιξε όλη η Ελλάδα, με έπαιρναν τηλέφωνο, έπαιρναν τηλέφωνο τη γυναίκα μου να της που συλλυπητήρια. Με έπαιρναν τηλέφωνο και με ρωτούσαν «Πεθάνατε κ. Καρύδη»; Λέω «Όχι. Τα διόδια να πηγαίνουμε ταξίδι τώρα είναι πανάκριβα»…», είπε με χιούμορ ο Ντίνος Καρύδης. Ο Ντίνος Καρύδης αναφέρθηκε και σε ένα περιστατικό που είχε συμβεί στο θέατρο με […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ντίνος Καρύδης: Με πήραν τηλέφωνο να με ρωτήσουν εάν πέθανα…

Ο Ντίνος Καρύδης μίλησε στο «MEGA Καλημέρα» για το καρδιακό επεισόδιο, τα τηλεφωνήματα που τον ρωτούσαν και η πρώτη κινηματογραφική εμφάνιση της Σμαράγδας στα τρία της. Το άρθρο Ντίνος Καρύδης: Με πήραν τηλέφωνο να με ρωτήσουν εάν πέθανα… εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Ντίνος Καρύδης: «Με πήραν τηλέφωνο να με ρωτήσουν εάν πέθανα»

Μεταξύ άλλων ο Ντίνος Καρύδης αναφέρθηκε στην καριέρα του, τη σχέση του με τη σύζυγό του και την κόρη του.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Ντίνος Καρύδης: Με πήραν τηλέφωνο να με ρωτήσουν εάν πέθανα…

Ο Ντίνος Καρύδης μίλησε στο «MEGA Καλημέρα» για το καρδιακό επεισόδιο, τα τηλεφωνήματα που τον ρωτούσαν και η πρώτη κινηματογραφική εμφάνιση της Σμαράγδας στα τρία της.Ο ηθοποιός αναφέρθηκε σε ένα πρόβλημα υγείας που πέρασε, αλλά και στις φήμες που τον ήθελαν να έχει φύγει από τη ζωή. «Το 2018 έπαθα καρδιακό επεισόδιο, έβαλα βηματοδότη και […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Ντίνος Καρύδης: "Με ρωτούσαν στο τηλέφωνο… Πεθάνατε κύριε Καρύδη;"

Όσα εξομολογήθηκε

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Μιχαήλ Ταμπακάκης: Δημοσίευσε τα ομοφοβικά σχόλια για την παράσταση που θα πρωταγωνιστήσει

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Γιώργος Καράβας: «Δεν έχουμε μιλήσει με τη Βίκυ Καγιά»