Γιώργος Λάγιος: «Μου έστειλε δεύτερο εξώδικο ο Βαλάντης, έχει πολύ ενδιαφέρον»

12:20 - 17/04/2022

Καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής «Open Weekend» ήταν σήμερα ο Γιώργος Λάγιος, ο οποίος μίλησε για το δεύτερο εξώδικο που […] The post Γιώργος Λάγιος: «Μου έστειλε δεύτερο εξώδικο ο Βαλάντης, έχει πολύ ενδιαφέρον» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Λάγιος: «Μου έστειλε και δεύτερο εξώδικο ο Βαλάντης»

Ο σύμβουλος ψυχικής υγείας ανέφερε πως ο τραγουδιστής του έστειλε ξανά εξώδικο, προκειμένου να του υπενθυμίσει πως οφείλει να του ζητήσει συγγνώμη Για το δεύτερο εξώδικο που του έστειλε ο Βαλάντης μίλησε ο Γιώργος Λάγιος. Ο σύμβουλος ψυχικής υγείας και πρώην σύντροφος της Κάτιας Ταραμπάνκο μίλησε στην εκπομπή «Open Weekend» και αποκάλυψε πως ο τραγουδιστής του έστειλε και δεύτερο εξώδικο. […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Γιώργος Λάγιoς: «Μου έστειλε και δεύτερο εξώδικο ο Βαλάντης»

O Γιώργος Λάγιoς βρέθηκε σήμερα καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής «Open Weekend» και μίλησε για το δεύτερο εξώδικο που του έστειλε ο Βαλάντης. «Μου έστειλε δεύτερο εξώδικο ο Βαλάντης και μου έγραψε και πολύ ωραία πώς θέλει να ζητήσω συγγνώμη. Δηλαδή “ζητώ δημόσια συγγνώμη στον κύριο Βαλάντη…”, έκανε τη διατύπωση, έγραψε μια σελίδα. Είχε πολύ […] The post Γιώργος Λάγιoς: «Μου έστειλε και δεύτερο εξώδικο ο Βαλάντης» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αφροδίτη Λιάντου: «Δεν είμαι από αυτούς που θα κοιτάξουν με μανία τα νούμερα τηλεθέασης»

Survivor – Έβγαλαν το φτυάρι και τους «έθαψαν» για τα καλά: «Μάστερ της χειραγώγησης, πυρήνας του προβλήματος»

Ξεσπά ο Παύλος Χαϊκάλης: «Βγήκαν και μίλησαν αυτοί που έχουν αφήσει ανθρώπους χωρίς δουλειά»

Θέατρο Παλλάς: Αυτό είναι το ανανεωμένο πρόγραμμα και η καινοτόμα δράση του

Παραλία: Ο Παπαγιαννάκης προκαλεί την οργή των ανθρώπων που έβλαψε στο παρελθόν

Αλέξανδρος Λυκουρέζος: «Δεν πιστεύω ότι ο Απόστολος Γκλέτσος θα φτάσει να γίνει Πρωθυπουργός»