Το θέλει περισσότερο ο Παναθηναϊκός

11:32 - 17/04/2022

Μια από τις πιο ενδιαφέρουσες ημέρες και αγωνιστικές μέχρι το φινάλε είναι η σημερινή, καθώς τα μεγάλα παιχνίδια είναι πολλά στο κουπόνι μας και αναμένεται να κρίνουν πολλά ανάλογα με την έκβασή τους. Μάθε τα πάντα για τα μελετημενα προγνωστικα Έχουμε λοιπόν, ματς όπως Παρί-Μαρσέιγ, Σεβίλλη-Ρεάλ και Λεβερκούζεν-Λειψία, όμως, πρώτο απ’ όλα ξεχωρίζει το πιο […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

LIVE: Λαύριο – Παναθηναϊκός

Παρακολουθήστε live στις 17:00 την εξέλιξη της αναμέτρησης Λαύριο – Παναθηναϊκός για την 22η αγωνιστική της Basket League. Τηλεοπτικά από ΕΡΤ 3.

Διαβάστε το στο in.gr

ΒΙΝΤΕΟ: Το νέο πέναλτι που ζήτησε ο Παναθηναϊκός

ΒΙΝΤΕΟ: Το νέο πέναλτι που ζήτησε ο Παναθηναϊκός 17/04/2022 Η φάση που φώναξε ο Παναθηναϊκός για πέναλτι μετά από «μονομαχία» του Αλεξανδρόπουλου με τον Παπασταθόπουλο.   

Διαβάστε το στο filathlos.gr

Βαθμολογία: Κερδισμένοι Άρης και Παναθηναϊκός

Άρης και Παναθηναϊκός ήταν οι μεγάλοι νικητές της πέμπτης αγωνιστικής των Play Off, που επικράτησαν αντίστοιχα του ΠΑΟΚ και του Ολυμπιακού, με 1-0. Η αγωνιστική ολοκληρώνεται αύριο, Δευτέρα, με την αναμέτρηση του ΠΑΣ με την ΑΕΚ στα Γιάννινα, με τους φιλοξενούμενους να έχουν την πίεση της νίκης, για να μην μείνουν πίσω στη μάχη της […]

Διαβάστε το στο thessports.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Ξεσπά ο Άρης Πορτοσάλτε: «Μας ρήμαξε τη ζωή» – «Ρεμάλι της κοινωνίας που φορτωνόμασταν η οικογένειά μου κι εγώ»

Γιώργος Μπένος: «Η Μαρία Καβογιάννη μου έλεγε ότι μοιάζεις πιο πολύ για γιος μου απ’ ό,τι η κόρη μου»

Survivor: Χαμός με τις «αποκαλύψεις» – Κατέβασε το εσώρουχο και της έδειξε τον πι@ιν@ του

Επεισόδιο με Αυστραλή γερουσιαστή και τον Κάρολο – Του φώναξε «Δεν είσαι ο βασιλιάς μου», δείτε βίντεο

Συνάντηση Μητσοτάκη με την Επίτροπο Καινοτομίας Ιβάνοβα: Στο επίκεντρο ο ψηφιακός μετασχηματισμός

Φιντάν: Δεν εφησυχάζουμε με τον θάνατο του Γκιουλέν, ο αγώνας κατά της τρομοκρατίας συνεχίζεται