Άρης - Ολυμπιακός 2-1: Νίκη Ευρώπης για τους «κίτρινους» - «Έσπασε» το αήττητο των Πειραιωτών

20:58 - 06/03/2022

Ο Άρης επικράτησε με ανατροπή 2-1 του Ολυμπιακού στην 26η και τελευταία αγωνιστική της κανονικής διάρκειας της Superleague 1 και “σφράγισε” και τυπικά, με πανηγυρικό τρόπο, την είσοδό του στα play off. Οι “κίτρινοι” βρέθηκαν από νωρίς πίσω στο σκορ με γκολ του Ελ Αραμπί, αλλά “απάντησαν” με τον Καμαρά στο ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου ... Περισσότερα To άρθρο Άρης - Ολυμπιακός 2-1: Νίκη Ευρώπης για τους «κίτρινους» - «Έσπασε» το αήττητο των Πειραιωτών δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άρης-Ολυμπιακός 2-1: Με ανατροπή του έσπασε το αήττητο (photos)

Ο Άρης αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ, έκανε την μεγάλη ανατροπή και επικράτησε (2-1) του Ολυμπιακού, βάζοντας τέλος στο…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ειρήνη Μουρτζούκου: Υπάρχει εύρημα που αποδεικνύει πως είμαι αθώα – Βγαίνουν με κουκούλα και μου φορτώνουν θανάτους

MotoGP: Ρεκόρ πίστας έκανε στην Ταϊλάνδη ο Μαρκ Μάρκες

Κάτια Ταραμπάνκο: Το χρήμα το βγάζω μόνη μου, αλλά θα μου άρεσε και ο σύντροφός μου να βγάζει τα διπλάσια από μένα

Ταμείο Ανάκαμψης: Τέλη Νοεμβρίου το πέμπτο αίτημα πληρωμής 3,6 δισ. ευρώ σε δάνεια και επιχορηγήσεις

Ρέτσος: Να αποδεικνύουμε σε κάθε παιχνίδι ότι είμαστε πρωταθλητές Conference League

Survivor: Η φυλή που χάνει ένα μέλος της – Τι θα δούμε απόψε