Βαλάντης – Γιώργος Λάγιος: «Το προχωράω μέχρι τέλους»

09:00 - 28/02/2022

Ο Βαλάντης και ο Γιώργος Λάγιος όπως φαίνεται θα συναντηθούν στα δικαστήρια. Όλα ξεκίνησαν όταν ο σύμβουλος ψυχικής υγείας και πρώην […] The post Βαλάντης – Γιώργος Λάγιος: «Το προχωράω μέχρι τέλους» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βαλάντης: Ο κύριος Λάγιος δεν είναι γιατρός, θα προχωρήσω την αγωγή μέχρι τέλους

  Ο Βαλάντης μίλησε στο Happy Day για τις δηλώσεις του Γιώργου Λάγιου, συμβούλου ψυχικής υγείας και πρώην συντρόφου της Κάτιας Ταραμπάνκο, που τον ενόχλησαν. Οι δυο τους από ότι φαίνεται, θα λύσουν τις διαφορές τους δικαστικά. Πριν από λίγες μέρες, ο Γιώργος Λάγιος είχε εξηγήσει: «Όταν παρατήρησα κάποιες συμπεριφορές, θεώρησα χρέος μου να τις ... Περισσότερα To άρθρο Βαλάντης: Ο κύριος Λάγιος δεν είναι γιατρός, θα προχωρήσω την αγωγή μέχρι τέλους δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Βαλάντης για Γιώργο Λάγιο: «Προχωράω κανονικά την αγωγή μου προς το πρόσωπό του μέχρι τέλους»

Στην εκπομπή «Happy Day» μίλησε ο Βαλάντης, ο οποίος μετά την έξοδό του από το Survivor βρέθηκε θετικός στον κορωνοϊό ενώ μια αντίστοιχη περιπέτεια με...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Βαλάντης για Γιώργο Λάγιο: «Προχωράω την αγωγή μου εναντίον του μέχρι τέλους»

Μέσω skype εμφανίστηκε σήμερα το πρωί στο “Happy Day” ο Βαλάντης που βρίσκεται για δεύτερη φορά To άρθρο Βαλάντης για Γιώργο Λάγιο: «Προχωράω την αγωγή μου εναντίον του μέχρι τέλους» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Βαλάντης - Γιώργος Λάγιος: «Το προχωράω μέχρι τέλους»

"Ο κ. Λάγιος δεν έχει επικοινωνήσει με κανέναν. Οφείλω να του πω συγχαρητήρια για την εξέλιξη της μεθόδου της τηλεϊατρικής"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αφροδίτη Λιάντου: «Δεν είμαι από αυτούς που θα κοιτάξουν με μανία τα νούμερα τηλεθέασης»

Survivor – Έβγαλαν το φτυάρι και τους «έθαψαν» για τα καλά: «Μάστερ της χειραγώγησης, πυρήνας του προβλήματος»

Ξεσπά ο Παύλος Χαϊκάλης: «Βγήκαν και μίλησαν αυτοί που έχουν αφήσει ανθρώπους χωρίς δουλειά»

Θέατρο Παλλάς: Αυτό είναι το ανανεωμένο πρόγραμμα και η καινοτόμα δράση του

Παραλία: Ο Παπαγιαννάκης προκαλεί την οργή των ανθρώπων που έβλαψε στο παρελθόν

Αλέξανδρος Λυκουρέζος: «Δεν πιστεύω ότι ο Απόστολος Γκλέτσος θα φτάσει να γίνει Πρωθυπουργός»