Μυστικό μήνυμα στην αφίσα της ταινίας «The Batman»

12:30 - 05/02/2022

Γνεται ορατό μόνο με μαύρο φως

Διαβάστε Περισσότερα στο news.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«The Batman»: Το μυστικό μήνυμα στην αφίσα της ταινίας

Στην αφίσα της ταινίας της DC Comics εμφανίζονται o Batman και η Catwoman μαζί σε ένα πορτοκαλί φόντο με ένα σύμβολο του Γρίφου ορατό και χάρη σε ειδήμονα αποκαλύφθηκε μυστικό μήνυμα του.

Διαβάστε το στο naftemporiki.gr

Ποιό είναι το μυστικό μήνυμα στην αφίσα της ταινίας «The Batman»;

Αφίσα της ταινίας «The Batman» που κυκλοφόρησε πρόσφατα περιέχει ένα μυστικό μήνυμα ορατό μόνο κάτω από μαύρο φως. Στην ταινία, που θα αρχίσει να προβάλλεται τον Μάρτιο, ο Robert Pattinson υποδύεται τον Batman, ενώ ο Paul Dano πρωταγωνιστεί ως ο κακός Riddler (Γρίφος). Στην αφίσα τής ταινίας της DC Comics εμφανίζονται o Batman και η […] The post Ποιό είναι το μυστικό μήνυμα στην αφίσα της ταινίας «The Batman»; appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ news.gr

Ελεύθερος με περιοριστικούς όρους ο 13χρονος για το άγριο επεισόδιο στο Γυμνάσιο Κρανιδίου

Τζορτζ Μπάλντοκ: Ο ιατροδικαστής εντόπισε ένα περίεργο εύρημα στην καρδιά

Αστυνομική επιχείρηση στην Κέρκυρα για την εξάρθρωση κύκλωματος διαφθοράς – Συνελήφθησαν ο υποδιευθυντής, τρεις υπάλληλοι της ΔΟΥ και ένας λογιστής

Η απολογία του Γιώργου Λιάγκα για το ρεπορτάζ με τον Μπάλντοκ: «Συγγνώμη! Το λάθος μου ξεπερνάει κάθε δικαιολογία»

Τζορτζ Μπάλντοκ: Ραγίζει καρδιές η σύντροφός του – «Ο τέλειος μπαμπάς για το όμορφο αγόρι μας. Με συμπλήρωσες. Ήσουν ο κόσμος μου και ξέρω ότι ήμασταν ο δικός σου»

Χατζηδάκης: Δεν συμβιβαζόμαστε με τη διαφθορά – Οι φορολογούμενοι έχουν την απαίτηση από εμάς να είμαστε δίκαιοι και αποτελεσματικοί