Ντίνος Καρύδης: «Είμαστε ακόμα ζωντανοί» - Η απάντηση σε ψευδή δημοσιεύματα

19:42 - 08/01/2022

Με αρκετή δόση χιούμορ απάντησε ο Ντίνος Καρύδης σε ψευδή δημοσιεύματα που ανέφεραν ότι έφυγε από την ζωή.Ο Ντίνος Καρύδης είχε τηλεφωνική επικοινωνία με την εκπομπή «Αυτό είναι Σαββατοκύριακο» και αναφέρθηκε σε ψευδή δημοσιεύματα που σημείωναν ότι έφυγε από την ζωή. Ο γνωστός ηθοποιός σχολίασε τα fake news με δόσεις χιούμορ, ενώ ευχαρίστησε όσους βοήθησαν να σταματήσει η συγκεκριμένη διασπορά ψευδών ειδήσεων. «Δεν ξέρω τι συνέβη, ιδέα δεν έχω. Όλο το πρωί με έπαιρναν τηλέφωνο από όλη την Ελλάδα. Απαντούσα με το γνωστό τραγούδι “Είμαστε ακόμα ζωντανοί”. Το πρόβλημα υγείας που έχω είναι από το 2018, είχα πάθει έμφραγμα και είχα μπει στο νοσοκομείο. Τώρα, στις γιορτές, δεν συνέβη κάτι», είπε χαρακ

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά