Αναρρωτικές άδειες λόγω κορονοϊού: Δεν έχει λυθεί τα προβλήματα σε ΕΡΓΑΝΗ και ΕΦΚΑ

15:52 - 07/01/2022

Το αλαλούμ με τις αναρρωτικές άδειες λόγω νόσησης με κορονοϊό παραμένει καθώς το σύστημα του ΕΦΚΑ δεν αναγνωρίζει τα θετικά rapid test, κάτι που βρίσκεται σε διαδικασία επίλυσης, σύμφωνα με τον εργατολόγο Γιάννη Μαυρωνά. Μιλώντας στο Πρώτο Πρόγραμμα, ο Γιάννης Μαυρωνάς επισήμανε ότι «το πρόβλημα με τον ΕΦΚΑ παραμένει αυτή την στιγμή, προκειμένου να πάρει ... Περισσότερα To άρθρο Αναρρωτικές άδειες λόγω κορονοϊού: Δεν έχει λυθεί τα προβλήματα σε ΕΡΓΑΝΗ και ΕΦΚΑ δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κορονοϊός – Αναρρωτικές άδειες: Παραμένουν τα προβλήματα σε ΕΡΓΑΝΗ και ΕΦΚΑ

Σύμφωνα με τον εργατολόγο Γιάννη Μαυρωνά το το σύστημα του ΕΦΚΑ δεν αναγνωρίζει τα θετικά rapid test Συγκεκριμένα στην παρουσία του στο Πρώτο Πρόγραμμα είπε πως: «το πρόβλημα με τον…

Διαβάστε το στο politik.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Νόμπελ Λογοτεχνίας στη νοτιοκορεάτισσα Χανγκ Κανγκ

Ηλίας Βρεττός: Είχαν φτιάξει ψεύτικες σελίδες που ήμουν δήθεν εγώ και ζητούσαν χρήματα για να στείλουν αυτόγραφα

Ράφα Ναδάλ: Ο «Βασιλιάς» του Roland Garros και η κόντρα του με τον Ρότζερ Φέντερερ, που άφησε ιστορία στο τένις

Πνιγμό δείχνουν τα πρώτα ευρήματα των ιατροδικαστών για τον Τζορτζ Μπάλντοκ

Γάζα: 19 νεκροί από επίθεση του Ισραήλ σε σχολείο – Ασυνόδευτα τουλάχιστον 51.000 παιδιά

Καταδικάστηκε ο 47χρονος που παρενόχλησε σεξουαλικά 18χρονη σερβιτόρα στη Θεσσαλονίκη - «Την αγκάλιασα σαν παιδί μου»