Δώρο Χριστουγέννων 2021 και συντάξεις Ιανουαρίου: Οι ημερομηνίες με όλες τις πληρωμές

13:30 - 18/12/2021

ΣΥΝΤΑΞΕΙΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ – ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ: Πιο νωρίς από ότι συνήθως, αναμένεται να καταβληθούν οι κύριες και επικουρικές συντάξεις Ιανουαρίου 2022 στους δικαιούχους λόγω των εορτών.  Οι ασφαλισμένοι συνταξιούχοι των τέως φορέων ΟΑΕΕ, ΟΓΑ και ΕΤΑΑ θα δουν την πληρωμή των συντάξεών τους στον λογαριασμό τους τη Δευτέρα 20/12/2021 και όχι νωρίτερα, όπως ανακοίνωσε ο e-ΕΦΚΑ. «H ... Περισσότερα To άρθρο Δώρο Χριστουγέννων 2021 και συντάξεις Ιανουαρίου: Οι ημερομηνίες με όλες τις πληρωμές δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δώρο Χριστουγέννων 2021 και συντάξεις Ιανουαρίου: Οι ημερομηνίες με όλες τις πληρωμές

Πιο νωρίς από ότι συνήθως, αναμένεται να καταβληθούν οι κύριες και επικουρικές συντάξεις Ιανουαρίου 2022 στους δικαιούχους λόγω των εορτών.

Διαβάστε το στο thebest.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ελένη Ψυχούλη: «Έχω φάει τρελό bullying για τα κιλά μου αλλά μου αρέσει να είμαι αδύνατη»

ΗΠΑ: Προ των πυλων δύο νέες τροπικές καταιγίδες στον Ατλαντικό Ωκεανό

Λείψανα του ορειβάτη Andrew Irvine βρέθηκαν 100 χρόνια μετά την εξαφάνισή του στο Έβερεστ

ΕΕ – Κίνα: Το Πεκίνο οφείλει «να προσαρμόσει τη συμπεριφορά του» ώστε να υπάρξει συμβιβασμός, δηλώνει ο Σαρλ Μισέλ

Ξεκίνησε η αποστολή SMS στους άνω των 50 για δωρεάν self tests για τον καρκίνο του παχέος εντέρου

El Taiger: Νεκρός στα 37 του ο τραγουδιστής της Reggaeton μία εβδομάδα μετά τον πυροβολισμό του στο κεφάλι