Billie Eilish: Έβλεπα πορνό από 11 ετών - Μου κατέστρεψε τον εγκέφαλο (Βίντεο)

11:58 - 15/12/2021

Η Billie Eilish είναι η 19χρονη διάσημη τραγουδίστρια την χαρακτηρίζει «ντροπή» γι αυτό που έκανε, και εξηγεί πώς αυτό επηρέασε την μετέπειτα σεξουαλική της ζωή.

Διαβάστε Περισσότερα στο Παραπολιτικά
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Billie Eilish: «Το πορνό κατέστρεψε τον εγκέφαλο μου - Είναι ντροπή»

Η Billie Eilish αποκάλυψε πως παρακολουθούσε ταινίες ερωτικού περιεχομένου από την ηλικία των 11 ετών.Η Billie Eilish μίλησε στο «The Howard Stern Show» και έκανε μία συγκλονιστική εξομολόγηση για την προσωπική της ζωή. Η 19χρονη τραγουδίστρια αποκάλυψε ότι αντιμετώπισε σοβαρό πρόβλημα στις προσωπικές της σχέσεις και στην ερωτική ζωή της, επειδή παρακολουθούσε πολλές ταινίες ερωτικού περιεχομένου και μάλιστα από 11 ετών. «Άρχισα να βλέπω όταν ήμουν 11 ετών. Νομίζω ότι πραγματικά κατέστρεψε τον εγκέφαλό μου και νιώθω απίστευτα συντετριμμένη που εκτέθηκα σε τόσο πορνό», είπε χαρακτηριστικά. Παράλληλα, δήλωσε πως έκανε ακραία πράγματα, επειδή θεώρησε πως είναι φυσιολογικό, ενώ τόνισε ότι πλέον νιώθ

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Παραπολιτικά

Τυφώνας Μίλτον: Αγωνιούν οι Έλληνες της Φλόριντα: 'Φοβόμαστε ότι από αύριο θα είμαστε άστεγοι' (Δείτε εικόνες)

Γιάννης Πλούταρχος: Δικάζεται σήμερα η μήνυσή του στη stalker - "Του ζητώ συγγνώμη", λέει η γυναίκα που φέρεται να τον παρενοχλούσε

Eντυπωσιακό το καλλιτεχνικό πρόγραμμα του Δημοτικού Θεάτρου Πειραιά για τη σεζόν 2024-2025

Τσιόδρας στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο: Η λύση στη Μέση Ανατολή μπορεί να είναι μόνο πολιτική

Αίγινα: Συναυλία του Γιάννη Κότσιρα και της Ηρώς Σαϊα με δωρεάν είσοδο στον Ναό της Αφαίας

Νικόλας Φαραντούρης: 'Ναι' στην πρόταση του Παύλου Πολάκη για συνάντηση όλων των υποψηφίων προέδρων του ΣΥΡΙΖΑ