myEFKAlive: Εξυπηρέτηση με βίντεοκληση για τους πολίτες και σε Θεσσαλία, Θράκη, Ανατολική Μακεδονία

13:40 - 25/11/2021

Το myEFKAlive «επεκτείνεται» δίνοντας την δυνατότητα εξυπηρέτησης μέσω βίντεοκλήσης και σε άλλους πολίτες. Σύμφωνα με την ανακοίνωση των υπουργείων Εργασίας και Ψηφιακής Διακυβέρνησης, πλέον θα μπορούν να εξυπηρετηθούν από υπάλληλο του e-ΕΦΚΑ, μέσω βιντεοκλήσης, και οι πολίτες από τη Θεσσαλία, τη Θράκη και την Ανατολική Μακεδονία.  Συγκεκριμένα, σύμφωνα με την ανακοίνωση, στο myEFKAlive εντάσσονται οι ... Περισσότερα To άρθρο myEFKAlive: Εξυπηρέτηση με βίντεοκληση για τους πολίτες και σε Θεσσαλία, Θράκη, Ανατολική Μακεδονία δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Μόνο η Τζάκρη θα πάει στη συνεδρίαση της Κεντρικής Επιτροπής, επεισόδιο με τους Kasselistas λίγο πριν την έναρξη - Live οι εξελίξεις

Οι διάλογοι «φωτιά» που αποκάλυψαν τη δράση των εφοριακών στην Κέρκυρα - «Εγώ την τσέπη μου θέλω να γεμίσω»

Οδηγός φορτηγού έκανε όπισθεν στο λιμάνι Θεσσαλονίκης και τραυμάτισε θανάσιμα 58χρονο Σέρβο

Ελληνικές εξαγωγές: Ανακάμπτουν παρά τις αντίξοες συνθήκες, αύξηση 4% για το 2025

Boeing: Περικοπή του 10% του προσωπικού παγκοσμίως

Ποιες τροφές απαγορεύεται να τρώει ο σκύλος σας