Ναταλία Γερμανού κατά Μάνου Ιωάννου: «Χαζές καταγγελίες δεν υπάρχουν αγόρι μου»

14:32 - 07/11/2021

Στον αέρα της εκπομπής «Καλύτερα δε γίνεται» προβλήθηκε η δήλωση που έκανε ο Μάνος Ιωάννου χθες σχετικά με το metoo […] The post Ναταλία Γερμανού κατά Μάνου Ιωάννου: «Χαζές καταγγελίες δεν υπάρχουν αγόρι μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έξαλλη η Ναταλία Γερμανού με τον Μάνο Ιωάννου: Χαζές καταγγελίες δεν υπάρχουν αγόρι μου

Ο ηθοποιός μίλησε χθες για τις καταγγελίες κατά ηθοποιών για σεξουαλική παρενόχληση

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ναταλία Γερμανού κατά του πρώην συντρόφου της, Μάνου Ιωάννου: «Χαζές καταγγελίες δεν υπάρχουν»

Στον αέρα της εκπομπής «Καλύτερα δε γίνεται» προβλήθηκε η δήλωση που έκανε ο Μάνος Ιωάννου χθες σχετικά με το metoo και η Ναταλία Γερμανού δεν μπόρεσε να κρατήσει το στόμα της κλειστό με αυτά που άκουσε.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Το οργισμένο μήνυμα της Ναταλίας Γερμανού στον Μάνο Ιωάννου: Χαζές καταγγελίες δεν υπάρχουν αγόρι μου

Η συνεργασία μου με τον Πέτρο Φιλιππίδη ήταν πάρα πολύ καλή. Ούτε bullying ούτε τίποτα. Εννοείται ότι μπορεί να υπάρξουν κάποια νεύρα, κάποιες φωνές. Εγώ δεν τον είδα να φέρεται άσχημα . Κάποιες καταγγελίες τις θεώρησα χαζές. Δεν γίνεται ξαφνικά να θυμήθηκαν 300 άτομα τι έχει κάνει ο Δημήτρης Λιγνάδης.... The post Το οργισμένο μήνυμα της Ναταλίας Γερμανού στον Μάνο Ιωάννου: Χαζές καταγγελίες δεν υπάρχουν αγόρι μου appeared first on Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Ναταλία Γερμανού κατά Μάνου Ιωάννου: «Χαζές καταγγελίες δεν υπάρχουν αγόρι μου, 300 καταγγελίες ξαφνικά στον Δημήτρη Λιγνάδη;» (vid)

Ο γνωστός ηθοποιός είπε χθες «δεν γίνεται ξαφνικά να θυμήθηκαν 300 άτομα τι έχει κάνει ο Δημήτρης Λιγνάδης» και η Ναταλία Γερμανού του απάντησε κατάλληλα. «Δεν του αφαιρώ καθόλου το δικαίωμα να πει τη γνώμη του και να πει ότι στη δική του συνεργασία με τον Πέτρο Φιλιππίδη όλα κύλησαν καλά. Θα δεχτώ ότι είναι […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Η Ναταλία Γερμανού ξεσπά: Μάνο Ιωάννου, χαζές καταγγελίες δεν υπάρχουν αγόρι μου

Απάντηση έδωσε η Ναταλία Γερμανού στον Μάνο Ιωάννου, μετά τις δηλώσεις του για τον Πέτρο Φιλιππίδη και τον Δημήτρη Λιγνάδη, αφού χαρακτήρισε κάποιες καταγγελίες που έγιναν “χαζές”.

Διαβάστε το στο real.gr

Γερμανού κατά Ιωάννου: «Δεν υπάρχουν χαζές καταγγελίες, όχι αγόρι μου» (Video)

Πληρωμένη απάντηση στον Μάνο Ιωάννου έδωσε η Ναταλία Γερμανού μέσα από την εκπομπή της.

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Η N.Γερμανού εκνευρίστηκε με τη δήλωση του Μάνου Ιωάννου: «Χαζές καταγγελίες δεν υπάρχουν αγόρι μου!» (βίντεο)

Η Ναταλία Γερμανού σχολίασε μια φράση που είπε ο ηθοποιός Μάνος Ιωάννου, σχετικά με τις καταγγελίες στον χώρο του θεάτρου. Συγκεκριμένα, ο ηθοποιός μιλώντας για τις καταγγελίες στον χώρο του θεάτρου ανέφερε μεταξύ άλλων πως είπε «κάποιες καταγγελίες τις θεώρησα χαζές». «Δεν του αφαιρώ καθόλου το δικαίωμα να πει τη γνώμη του και να πει ότι στη δική του συνεργασία με τον Πέτρο Φιλιππίδη όλα κύλησαν καλά. Θα δεχτώ ότι είναι φίλοι και ότι ο Μάνος νιώθει την ανάγκη να υπερασπιστεί το φίλο του. 300 καταγγελίες ξαφνικά στον Δημήτρη Λιγνάδη; Δεν νομίζω! Είναι μετρημένες στα δάχτυλα. Ο ένας κάνει την αρχή και παίρνει θάρρος και ο επόμενος και μιλάει, έτσι ξεκίνησε το κίνημα metoo», είπε αρχικά η Ναταλία

Διαβάστε το στο pronews.gr

Ναταλία Γερμανού κατά Μάνου Ιωάννου: «Χαζές καταγγελίες δεν υπάρχουν αγόρι μου»

Η απάντηση που έδωσε η Ναταλία Γερμανού στις δηλώσεις που έκανε ο Μάνος Ιωάννου. Στον αέρα της εκπομπής «Καλύτερα δε γίνεται» προβλήθηκε η δήλωση που έκανε ο Μάνος Ιωάννου χθες σχετικά με το metoo και η Ναταλία Γερμανού δεν μπόρεσε να κρατήσει το στόμα της κλειστό με αυτά που άκουσε. Ο γνωστός ηθοποιός είπε χθες […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Γερμανού κατά Ιωάννου: "Χαζές καταγγελίες δεν υπάρχουν αγόρι μου" (video)

"Υπάρχουν καταγγελίες που ο εισαγγελέας θα αποφανθεί αν είναι έγκυρες"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Λάκης Γαβαλάς για τον Στέλιο Κουδουνάρη στο My Style Rocks: «Νομίζεις ότι έχει πάει στα 40 ενός θανάτου»

Στάθης Σχίζας: «Δεν υπάρχει τίποτα στην προσωπική μου ζωή, ξεραΐλα, έχω φάει μούντζα»

Survivor – Έβαλε από νωρίς τα κλάματα: «Έχω γονατίσει ψυχολογικά»

Χρύσα Φώσκολου: «Μιλήσαμε με την Ευλαμπία Ρέβη, ο καθένας κάνει τις επιλογές του»

Στην αντεπίθεση ο Μάρκος Σεφερλής κατά Λιάγκα: «Γιωργάκη, λογικό εσένα να σε τρομάζει να βγάλω μηνύματα στη φόρα»

Τιμωρός – Εριέττα Μανούρη: To «κακό κορίτσι» της νέας σειράς του Alpha