Ναταλία Γερμανού για Μάνο Ιωάννου: Η έντονη αντίδρασή της στις δηλώσεις του – «Όχι αγόρι μου δεν ήταν χαζές καταγγελίες»

14:28 - 07/11/2021

Τις δηλώσεις που έκανε ο Μάνος Ιωάννου το μεσημέρι του Σαββάτου στην εκπομπή «Open Weekend» σχετικά To άρθρο Ναταλία Γερμανού για Μάνο Ιωάννου: Η έντονη αντίδρασή της στις δηλώσεις του – «Όχι αγόρι μου δεν ήταν χαζές καταγγελίες» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έξω φρενών η Ναταλία Γερμανού με τις δηλώσεις του Μάνου Ιωάννου: «Όχι αγόρι μου δεν ήταν χαζές καταγγελίες»

Εξοργισμένη φάνηκε σήμερα από την εκπομπή της η Ναταλία Γερμανού σχετικά με τις δηλώσεις του Μάνου Ιωάννου σχετικά με τις καταγγελίες. Τις δηλώσεις που έκανε ο Μάνος Ιωάννου το μεσημέρι του Σαββάτου στην εκπομπή «Open Weekend» σχετικά με το #metoo και τον Δημήτρη Λιγνάδη πρόβαλαν σήμερα Κυριακή στην εκπομπή «Καλύτερα δεν γίνεται». «Στην αρχή γινόντουσαν […] The post Έξω φρενών η Ναταλία Γερμανού με τις δηλώσεις του Μάνου Ιωάννου: «Όχι αγόρι μου δεν ήταν χαζές καταγγελίες» appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε το στο Newside.gr

Έξαλλη η Ναταλία Γερμνανου με τον Μάνο Ιωάννου – «Όχι αγόρι μου δεν ήταν χαζές οι καταγγελίες»

Ο ηθοποιός μίλησε χθες για τις καταγγελίες κατά ηθοποιών για σεξουαλική παρενόχληση

Διαβάστε το στο in.gr

Ναταλία Γερμανού κατά Μάνου Ιωάννου: Αγόρι μου, χαζές καταγγελίες δεν υπάρχουν

Την ενόχλησή της για τη δήλωση του Μάνου Ιωάννου αναφορικά με το #metoo εξέφρασε η Ναταλία Γερμανού. «Δεν του αφαιρώ καθόλου το δικαίωμα να πει τη γνώμη του και να πει ότι στη δική του συνεργασία με τον Πέτρο Φιλιππίδη όλα κύλησαν καλά. Θα δεχτώ ότι είναι φίλοι και ότι ο Μάνος νιώθει την ανάγκη να υπερασπιστεί το φίλο του. 300 καταγγελίες ξαφνικά στον Δημήτρη Λιγνάδη; Δεν νομίζω! Είναι μετρημένες στα δάχτυλα. Ο ένας κάνει την αρχή και παίρνει θάρρος και ο επόμενος και μιλάει, έτσι ξεκίνησε το κίνημα metoo», είπε αρχικά η παρουσιάστρια και συνέχισε: «Η λέξη που με ενόχλησε πιο πολύ απ’ όλες είναι το “κάποιες καταγγελίες τις θεώρησα χαζές“. Χαζές καταγγελίες δεν υπάρχουν. Υπάρχο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ναταλία Γερμανού για Μάνο Ιωάννου: «Όχι αγόρι μου, δεν ήταν χαζές καταγγελίες»

Διαβάστε το στο e-daily.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Survivor: Τα δάκρυα του Γιάννη Γρυμανέλη για τη γυναίκα του – «Έχω γονατίσει ψυχολογικά, θα το παλέψω»

Κατερίνα Ζαρίφη: «Μπορεί να είναι μία σεζόν χωρίς τηλεόραση, οικονομικά το χρειάζομαι και πονάω»

Πέτρος Κουσουλός: Γιατί ανέβαλε τη βάφτιση της κόρης του – Η σπάνια αναφορά στη σύντροφό του και στον θρησκευτικό γάμο

7 τροφές που λειτουργούν ως φυσικοί λιποδιαλύτες

Floating French Tips: Το look που αγαπούν πολύ τα it girls

5 σοφιστικέ χρώματα που κατακτούν το φθινοπωρινό street style