Μαρία Φιλίππου: «Αρρωστήσαμε με όσα ακούσαμε, περπάταγα και μίλαγα μόνη μου»

13:00 - 20/10/2021

Καλεσμένη στην εκπομπή «MEGA Καλημέρα» ήταν σήμερα η Μαρία Φιλίππου. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε στην Ελεονώρα Μελέτη και τον Κώστα […] The post Μαρία Φιλίππου: «Αρρωστήσαμε με όσα ακούσαμε, περπάταγα και μίλαγα μόνη μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Φιλίππου: Με όσα ακούσαμε αρρωστήσαμε. Περπάταγα και μίλαγα μόνη μου

Στο πλατό της εκπομπής «MEGA Καλημέρα» καλεσμένη της Ελεωνόρας Μελέτη ήταν το πρωί της Τετάρτης 20 Οκτωβρίου η Μαρία Φιλίππου. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε για τον ρόλο της στη «Γη της Ελιάς» – στην οποία όπως δήλωσε είναι φιλοξενούμενη για κάποια επεισόδια –, αναφέρθηκε στο κίνημα #metoo και φυσικά στην παράσταση «Συνοικία το όνειρο» όπου πρωταγωνιστεί. «Χαίρομαι πολύ για τη συμμετοχή μου στη «Γη της Ελιάς». Η μυθοπλασία γυρνάει στη ρίζα. Έχω την τύχη να δουλεύω στη σειρά με υπέροχους ηθοποιούς και ανθρώπους που εκτιμώ. Η Μέλπω είναι ένας κόντρα ρόλος. Δεν θα μπορούσα ποτέ να φανταστώ μια μάνα ν’ αφήνει το παιδί της. Είναι για μένα αδιανόητο. Για να παίξω τον ρόλο πρέπει να τη δι

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μαρία Φιλίππου: "Αρρωστήσαμε με όσα ακούσαμε, περπάταγα και μίλαγα μόνη μου"

"Το θέατρο ξεκαθάρισε τη θέση του"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Δανάη Παππά: «Δεν υπάρχει καθόλου χρόνος για προσωπική ζωή, καθόλου»

Θέλξη: «Έφυγε από τη ζωή ξαφνικά και ήταν μια μεγάλη πληγή, μου στοίχισε πολύ»

Τζώρτζια Κεφαλά: «Δεν περίμενα ποτέ ότι ο Τύπος θα σχολιάσει τόσο αρνητικά το ντύσιμό μου»

Οι Μαύροι πίνακες έκαναν πρεμιέρα και η Αγάπη, Λένα Παπαληγούρα σπάραξε στο νεκρό σώμα της κόρης της

Αλέξανδρος Βάρθης: «Μας δημιουργήθηκε ένα τραύμα και πλέον δουλεύουμε όλοι σαν σκυλιά»

Σοφία Βόσσου: «Συνειδητοποίησα πατάνε στην ανασφάλεια μου όλοι οι άλλοι και μου πίνουν το αίμα»