Europa League: «Λυτρωτική» νίκη 2-1 στο φινάλε για τον Ολυμπιακό επί της Άντβερπ

23:56 - 16/09/2021

Ο Ολυμπιακός κατάφερε να πάρει το τρίποντο στην πρεμιέρα του 4ου ομίλου του Europa League, επικρατώντας στο φινάλε με 2-1 της Άντβερπ στο «Καραϊσκάκης». Οι «ερυθρόλευκοι» μπήκαν πιο αποφασιστικά στον αγώνα, είχαν ευκαιρίς, πέτυχαν ένα γκολ στο 38΄ με τον Ελ Αραμπί, που ακυρώθηκε με τη βοήθεια του VAR ως οφσάιντ. Στο τελευταίο πεντάλεπτο του…

Διαβάστε Περισσότερα στο news.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δύσολη νίκη του Ολυμπιακού επί της Αντβέρπ με 2-1

Ο Ολυμπιακός ξεκίνησε με το «δεξί» την προσπάθειά του στους ομίλους του Europa League, επικρατώντας της Αντβέρπ στο Φάληρο με 2-1, στο πλαίσιο του 4ου ομίλου. Με διακυμάνσεις στην απόδοσή τους, οι γηπεδούχοι προβλημάτισαν με την ανασταλτική λειτουργία τους καθώς δέχθηκαν φάσεις, αλλά είχαν από μηχανής Θεό τον Ρέαμπτσιουκ που σκόραρε το νικητήριο γκολ στο […] The post Δύσολη νίκη του Ολυμπιακού επί της Αντβέρπ με 2-1 appeared first on Militaire.gr.

Διαβάστε το στο militaire.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ news.gr

Ελεύθερος με περιοριστικούς όρους ο 13χρονος για το άγριο επεισόδιο στο Γυμνάσιο Κρανιδίου

Τζορτζ Μπάλντοκ: Ο ιατροδικαστής εντόπισε ένα περίεργο εύρημα στην καρδιά

Αστυνομική επιχείρηση στην Κέρκυρα για την εξάρθρωση κύκλωματος διαφθοράς – Συνελήφθησαν ο υποδιευθυντής, τρεις υπάλληλοι της ΔΟΥ και ένας λογιστής

Η απολογία του Γιώργου Λιάγκα για το ρεπορτάζ με τον Μπάλντοκ: «Συγγνώμη! Το λάθος μου ξεπερνάει κάθε δικαιολογία»

Τζορτζ Μπάλντοκ: Ραγίζει καρδιές η σύντροφός του – «Ο τέλειος μπαμπάς για το όμορφο αγόρι μας. Με συμπλήρωσες. Ήσουν ο κόσμος μου και ξέρω ότι ήμασταν ο δικός σου»

Χατζηδάκης: Δεν συμβιβαζόμαστε με τη διαφθορά – Οι φορολογούμενοι έχουν την απαίτηση από εμάς να είμαστε δίκαιοι και αποτελεσματικοί