«Οι Άγριες Μέλισσες δεν είναι του γούστου μου»

08:28 - 17/08/2021

Στο περιοδικό ΟΚ και τον Γιάννη Πουλόπουλο έδωσε συνέντευξη ο Μάνος Ιωάννου. Ο γνωστός ηθοποιός τόνισε πως οι Άγριες Μέλισσες […] The post «Οι Άγριες Μέλισσες δεν είναι του γούστου μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Οι Άγριες Μέλισσες δεν είναι του γούστου μου»

«Θα ήθελα να έχω παίξει στην Αγγελική του Alpha». Στο περιοδικό ΟΚ και τον Γιάννη Πουλόπουλο έδωσε συνέντευξη ο Μάνος Ιωάννου. Ο γνωστός ηθοποιός τόνισε πως οι Άγριες Μέλισσες δεν είναι του γούστου του, ενώ απάντησε και για τα επόμενα επαγγελματικά του βήματα. Τι θα κάνεις του χρόνου στην τηλεόραση; Συζητάω για ένα σίριαλ, αλλά […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Μάνος Ιωάννου για «Άγριες Μέλισσες»: Δεν είναι του γούστου μου

Ο ηθοποιός Μάνος Ιωάννου έκανε μια δήλωση για την σειρά «Άγριες Μέλισσες», όπου θα συζητηθεί.Ο Μάνος Ιωάννου έδωσε συνέντευξη στο περιοδικό «ΟΚ» και μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε στα επόμενα επαγγελματικά του βήματα, αλλά και στην σειρά «Άγριες Μέλισσες». Ο γνωστός ηθοποιός διευκρίνισε πως θα ήθελε να είχε πάρει μέρος στο σίριαλ «Αγγελική» και όχι στην τηλεοπτική σειρά του ΑΝΤ1, παρά το γεγονός πως ορισμένοι συνάδελφοι του, έχουν αντίθετη άποψη. Τι θα κάνεις του χρόνου στην τηλεόραση; Συζητάω για ένα σίριαλ, αλλά δεν υπάρχει ακόμα κάτι για να ανακοινώσω. Δεν ξέρω αν θα προλάβω, γιατί μου έχουν προτείνει και δύο ταινίες, μία που θα γυριστεί τον χειμώνα και μία την άνοιξη του 2022. Παράλληλα το φθινόπω

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

«Οι Άγριες Μέλισσες δεν είναι του γούστου μου»

«Θα ήθελα να έχω παίξει στην Αγγελική του Alpha»

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Λάκης Γαβαλάς για τον Στέλιο Κουδουνάρη στο My Style Rocks: «Νομίζεις ότι έχει πάει στα 40 ενός θανάτου»

Στάθης Σχίζας: «Δεν υπάρχει τίποτα στην προσωπική μου ζωή, ξεραΐλα, έχω φάει μούντζα»

Survivor – Έβαλε από νωρίς τα κλάματα: «Έχω γονατίσει ψυχολογικά»

Χρύσα Φώσκολου: «Μιλήσαμε με την Ευλαμπία Ρέβη, ο καθένας κάνει τις επιλογές του»

Στην αντεπίθεση ο Μάρκος Σεφερλής κατά Λιάγκα: «Γιωργάκη, λογικό εσένα να σε τρομάζει να βγάλω μηνύματα στη φόρα»

Τιμωρός – Εριέττα Μανούρη: To «κακό κορίτσι» της νέας σειράς του Alpha