Πρωταγωνιστής του Prison Break διαγνώστηκε με αυτισμό λίγο πριν τα 50

12:54 - 28/07/2021

Ο διάσημος ηθοποιός, Γουέντγουορθ Μίλερ (Wentworth Miller), του Prison Break αποκάλυψε πως μόλις πέρσι διαγνώστηκε με αυτισμό. Ο 49χρονος πρωταγωνιστής του «Prison Break» ανέφερε στο Instagram ότι πέρσι διαγνώστηκε με αυτισμό λέγοντας στους θαυμαστές του: «Αυτό είναι κάτι που δεν αλλάζει… το να είμαι αυτιστικός είναι αυτό που με διαμόρφωσε στο ποιος είμαι. Σε ό,τι ... Περισσότερα To άρθρο Πρωταγωνιστής του Prison Break διαγνώστηκε με αυτισμό λίγο πριν τα 50 δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Wentworth Miller: Ο αγαπημένος πρωταγωνιστής του Prison Break διαγνώστηκε με αυτισμό

  Ο αγαπημένος πρωταγωνιστής του Prison Break, Wentworth Miller ανακοίνωσε μέσω ανάρτησής του στο Instagram ότι διαγνώστηκε με αυτισμό έναν χρόνο...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Aποκάλυψη από τον σταρ του Prison Break: Διαγνώστηκε με αυτισμό

Συγκεκριμένα δημοσίευσε μία λευκή σελίδα και δίπλα έγραψε “όπως ο καθένας, η ζωή στην καραντίνα μου πήρε πράγματα. Αλλά στην ησυχία/απομόνωση βρήκα απρόσμενα δώρα. Αυτό το φθινόπωρο συμπληρώνεται ένα έτος που έμαθα την άτυπη διάγνωση ότι πάσχω από αυτισμό. Προηγήθηκε της αυτοδιάγνωσης, ακολούθησε μία επίσημη διάγνωση, Ήταν μια μακρά, ατελής διαδικασία που χρειαζόταν ανανέωση”. Παράλληλα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Το 30% των επαγγελματικών χώρων αναμένεται να είναι coworking spaces έως το 2030

Νικολέττα Ράλλη: Ξέσπασμα μπροστά στις κάμερες για το μήνυμα από παντρεμένο πατέρα τριών παιδιών

Η δισκογραφική του Λίαμ Πέιν τον απέλυσε λίγο πριν πεθάνει - «Η 8ετής καριέρα του κατέρρεε»

MotoGP: Χόρχε Μάρτιν και Φραντσέσκο Μπανιάια στην τελική ευθεία

Βάνα Μπάρμπα: «Ο Χρήστος Μάστορας θα κάνει τον Καζαντζίδη; Μάλλον τα λέτε για να με τσιγκλάτε»

Northvolt: Κοντά σε πακέτο διάσωσης 300 εκατ. δολαρίων