Συγκλονίζει ο πρωταγωνιστής του Prison Break: «Είμαι αυτιστικός»

05:20 - 28/07/2021

Όπως ανέφερε το γεγονός ότι είναι αυτιστικός δεν πρόκειται να τον αλλάξει ως άνθρωπο αφού με αυτό το χαρακτηριστικό κατάφερε τόσα πολλά πράγματα στην καριέρα του.

Διαβάστε Περισσότερα στο in.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Wentworth Miller: Ο αγαπημένος πρωταγωνιστής του Prison Break διαγνώστηκε με αυτισμό

Ο αγαπημένος πρωταγωνιστής του Prison Break, Wentworth Miller ανακοίνωσε μέσω ανάρτησής του στο Instagram...

Διαβάστε το στο Zougla

Ο πρωταγωνιστής του «Prison break», Wentworth Miller, μιλάει για τον αυτισμό

Με μια ανάρτησή του στο Instagram o 49χρονος ηθοποιός Wentworth Miller αποκάλυψε στους θαυμαστές του πως πέρυσι διαγνώστηκε με αυτισμό. «Αυτό είναι κάτι που δεν αλλάζει… το να είμαι αυτιστικός είναι αυτό που με διαμόρφωσε στο ποιος είμαι. Σε ό,τι έχω πετύχει/αρθρώσει» έγραψε χαρακτηριστικά ο πρωταγωνιστής του «Prison break». Μαζί με μια φωτογραφία ενός κενού λευκού τετραγώνου, ο Μίλερ έγραψε: «Το φθινόπωρο κλείνει ένας χρόνος από τότε που έμαθα για τον άτυπο αυτισμό μου. Προηγήθηκε μία αυτοδιάγνωση. Ακολούθησε μια επίσημη διάγνωση. Ήταν μια μακρά, διαδικασία που χρειάστηκε ενημέρωση. IMO. Είμαι ένας μεσήλικας άντρας. Όχι 5 χρόνων». Σύμφωνα με το Αθηναϊκό – Μακεδονικό Πρακτορείο Ειδή

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Wentworth Miller: Ο αγαπημένος πρωταγωνιστής του Prison Break διαγνώστηκε με αυτισμό

  Ο αγαπημένος πρωταγωνιστής του Prison Break, Wentworth Miller ανακοίνωσε μέσω ανάρτησής του στο Instagram ότι διαγνώστηκε με αυτισμό έναν χρόνο...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γουέντγουορθ Μίλερ: Ο πρωταγωνιστής του Prison Break αποκάλυψε ότι διαγνώστηκε με αυτισμό

Ο διάσημος ηθοποιός, Γουέντγουορθ Μίλερ (Wentworth Miller), που έγινε γνωστός στο ευρή κοινό μέσα από τη To άρθρο Γουέντγουορθ Μίλερ: Ο πρωταγωνιστής του Prison Break αποκάλυψε ότι διαγνώστηκε με αυτισμό δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Γουέντγουορθ Μίλερ: Ο πρωταγωνιστής του «Prison Break» για τη διάγνωσή του με αυτισμό

Περισσότερα...

Διαβάστε το στο Cnn.gr

Wentworth Miller: Ο αγαπημένος πρωταγωνιστής του Prison Break διαγνώστηκε με αυτισμό

Lamianow.gr Wentworth Miller: Ο αγαπημένος πρωταγωνιστής του Prison Break διαγνώστηκε με αυτισμό Ο αγαπημένος πρωταγωνιστής του Prison Break, Wentworth Miller ανακοίνωσε μέσω ανάρτησής του στο Instagram ότι διαγνώστηκε με αυτισμό έναν χρόνο πριν, κατά τη διάρκεια της καραντίνας. Όπως ανέφερε ο 49χρονος ηθοποιός, ανήκει στις ελάχιστες περιπτώσεις ενήλικων ανθρώπων, που έχουν διαγνωστεί με αυτισμό σε αυτή την ηλικία, καθώς ο αυτισμός εμφανίζεται συνήθως στην ηλικία των 2 […] Wentworth Miller: Ο αγαπημένος πρωταγωνιστής του Prison Break διαγνώστηκε με αυτισμό Lamianow.gr

Διαβάστε το στο lamianow.gr

Συγκλονίζει πρωταγωνιστής του Prison Break -«Είμαι αυτιστικός»

Στον αυτισμό που διαγνώστηκε πέρυσι αναφέρθηκε ο ηθοποιός Γουέντγουορθ Μίλερ. Ο 49χρονος πρωταγωνιστής του «Prison Break» αποκάλυψε στο Instagram ότι πέρσι διαγνώστηκε με αυτισμό λέγοντας στους θαυμαστές του: «Αυτό είναι κάτι που δεν αλλάζει… το να είμαι αυτιστικός είναι αυτό που με διαμόρφωσε στο ποιος είμαι. Σε ό,τι έχω πετύχει/αρθρώσει». Μαζί με μια φωτογραφία ενός […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ in.gr

Μελίνα Μερκούρη: Δεν άφησα κόλακες να με περιστοιχίζουν

Δικηγόρος Εμπαπέ: «Είναι έκπληκτος, εάν χρειαστεί θα μιλήσει στη σουηδική δικαιοσύνη»

Κάστανο: Σε αναβρασμό οι παραγωγοί – Έμειναν εκτός αποζημιώσεων Daniel στη Μελιβοία Αγιάς

ΔΥΠΑ: Η εικόνα της ανεργίας στην Ελλάδα – Πόσοι παίρνουν επίδομα ή δεν απασχολούνται

Σπουδαία διάκριση για Ροντινέι: Ένας από τους κορυφαίους ντριμπλέρ στον κόσμο

Εκτός δράσης για αόριστο χρόνο ο Λέοναρντ