Μάριος Ιορδάνου: Ο λόγος που δεν θέλησε ποτέ να κάνει παιδιά

08:56 - 24/06/2021

Ο Μάριος Ιορδάνου μίλησε στην Ελεονώρα Μελέτη για τους λόγους που τον ώθησαν στην απόφαση να μην αποκτήσει ποτέ του παιδιά.Η Ελεονώρα Μελέτη υποδέχτηκε στην εκπομπή της στον Alpha «Μεσάνυχτα» τον Μάριο Ιορδάνου, ο οποίος μίλησε για τη σχέση του με την επί δεκατρία χρόνια σύντροφό του Μαρία Καζαντζιάν και την κοινή απόφασή τους να μην αποκτήσουν παιδιά. «Δε θέλω να κάνω παιδιά, γιατί δε θέλω να αφήσω τίποτα πίσω μου όταν φύγω από αυτόν τον κόσμο» είπε ο ηθοποιός ο οποίος συμπλήρωσε ότι, όταν πεθάνει, θέλει οι στάχτες του να πεταχτούν στη θάλασσα. Και εξήγησε ότι η ζωή του ίδιου και της συντρόφου του είναι γεμάτη με τα θεατρικά τους project που τους ταξιδεύουν από το Δουβλίνο ως τη Μόσχα και ακόμ

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιορδάνου: Ο λόγος για τον οποίο δεν επιθυμεί να κάνει παιδιά

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά