Μάριος Ιορδάνου: Συγκλόνισε με την εξομολόγησή του – “H καρδιά μου σταμάτησε κυριολεκτικά να χτυπάει”

08:24 - 24/06/2021

Καλεσμένος στην τελευταία εκπομπή της Ελεονώρας Μελέτη για τη φετινή σεζόν “Μεσάνυχτα”, το βράδυ της Τετάρτης To άρθρο Μάριος Ιορδάνου: Συγκλόνισε με την εξομολόγησή του – “H καρδιά μου σταμάτησε κυριολεκτικά να χτυπάει” δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μάριος Ιορδάνου: H καρδιά μου σταμάτησε κυριολεκτικά να χτυπάει (Βίντεο)

O Μάριος Ιορδάνου συγκλόνισε με την εξομολόγησή του για την περιπέτεια της υγείας του.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Μάριος Ιορδάνου: Συγκλονιστική εξομολόγηση – «H καρδιά μου σταμάτησε κυριολεκτικά να χτυπάει»

Ο δημοφιλής ηθοποιός Μάριος Ιορδάνου άνοιξε την καρδιά του και αποκάλυψε την απίστευτη περιπέτεια με την υγεία του. Ο αγαπημένος ηθοποιός Μάριος Ιορδάνου ήταν καλεσμένος στην τελευταία εκπομπή της Ελεονώρας Μελέτη για τη φετινή σεζόν. Ο Μάριος Ιορδάνου συγκλόνισε με όσα ειπε για την δύσκολη και μεγάλη περιπέτεια που αντιμετώπισε πρόσφατα με την υγεία του ... Περισσότερα To άρθρο Μάριος Ιορδάνου: Συγκλονιστική εξομολόγηση – «H καρδιά μου σταμάτησε κυριολεκτικά να χτυπάει» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Μάριος Ιορδάνου: Η συγκλονιστική εξομολόγηση για την υγεία του – «H καρδιά μου σταμάτησε κυριολεκτικά να χτυπάει»

Καλεσμένος στην εκπομπή της Ελεονώρας Μελέτη βρέθηκε το βράδυ της Τετάρτης ο Μάριος Ιορδάνου και συγκλόνισε με όσα είπε για την δύσκολη και μεγάλη περιπέτεια που αντιμετώπισε πρόσφατα με την υγεία του και κατόρθωσε να βγει νικητής. Τότε, που είδε κατάματα τον θάνατο και τον νίκησε. Πιο συγκεκριμένα, ο Μάριος Ιορδάνου σημείωσε χαρακτηριστικά πως «ήμασταν […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Μάριος Ιορδάνου: «Τις πόρτες τις έκλεισα εγώ, είπα “δε θέλω άλλο”, ήθελα να ανοίξω το μονοπάτι με δικούς μου όρους»

Ο Σάκης Ρουβάς ξεκινάει τις εμφανίσεις του στην Αθήνα – Όλες οι λεπτομέρειες

Χιου Τζάκμαν: Ερωτευμένος ξανά έναν χρόνο μετά το διαζύγιό του – Η ηθοποιός που του έκλεψε την καρδιά

Ιωάννα Τούνη – Δημήτρης Αλεξάνδρου: Ταξίδεψαν στις Μπαχάμες με τον Πάρη – Οι πρώτες εικόνες από τον εξωτικό προορισμό

Απόστολος Λύτρας: Τα «καυτά» φιλιά με τη νέα του σύντροφο σε εστιατόριο στα Χανιά – Φωτογραφίες

Βίκυ Κάβουρα: «Δεν έχω δικαίωμα να αποφασίσω κάτι τέτοιο για το παιδί μου, αλλά πιστεύω ότι με κολπάκια θα τα καταφέρω»