Μάριος Ιορδάνου: «Ένιωσα ότι έχω πάει στην άλλη όχθη, ότι είμαι νεκρός»

02:00 - 24/06/2021

Καλεσμένος στα Μεσάνυχτα της Τετάρτης βρέθηκε ο Μάριος Ιορδάνου προκειμένου να συναντήσει την Ελεονώρα Μελέτη στο πλατό του Alpha. Ο […] The post Μάριος Ιορδάνου: «Ένιωσα ότι έχω πάει στην άλλη όχθη, ότι είμαι νεκρός» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκλονίζει ο Μάριος Ιορδάνου: «Ένιωσα ότι είμαι νεκρός»

Ο ηθοποιός Μάριος Ιορδάνου αναφέρθηκε, στην δύσκολη και μεγάλη περιπέτεια που αντιμετώπισε πρόσφατα και κατόρθωσε να βγει νικητής. Τότε, που είδε κατάματα τον θάνατο και τον νίκησε.

Διαβάστε το στο in.gr

Μάριος Ιορδάνου: Ένιωσα ότι έχω πάει στην άλλη όχθη, ότι είμαι νεκρός

Για την μεγάλη περιπέτεια που αντιμετώπισε πρόσφατα, τότε, που όπως ο ίδιος είπε, είδε κατάματα τον θάνατο και τον νίκησε και κατόρθωσε να βγει νικητής, μίλησε ο ηθοποιός Μάριος Ιορδάνος σε συνέντευξή του στην Ελεονώρα Μελέτη και την εκπομπή «Μεσάνυχτα». «Ήμασταν σε περιοδεία στη βόρεια Ελλάδα με την Σοφία, την γυναίκα της ζωής μου, όταν […]

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μάριος Ιορδάνου: «Ένιωσα ότι έχω πάει στην άλλη όχθη, ότι είμαι νεκρός»

Καλεσμένος στα Μεσάνυχτα της Τετάρτης βρέθηκε ο Μάριος Ιορδάνου προκειμένου να συναντήσει την Ελεονώρα Μελέτη στο πλατό του Alpha.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Μάριος Ιορδάνου: Ψήθηκε το μυαλό μου, ένιωσα ότι είμαι νεκρός

«Εκείνη τη στιγμή ένιωσα πραγματικά ότι έχω πάει στην άλλη όχθη»

Διαβάστε το στο news.gr

Μάριος Ιορδάνου: «Ένιωσα ότι έχω πάει στην άλλη όχθη, ότι είμαι νεκρός»

Lamianow.gr Μάριος Ιορδάνου: «Ένιωσα ότι έχω πάει στην άλλη όχθη, ότι είμαι νεκρός» Καλεσμένος στα Μεσάνυχτα της Τετάρτης βρέθηκε ο Μάριος Ιορδάνου προκειμένου να συναντήσει την Ελεονώρα Μελέτη στο πλατό του Alpha. Ο δημοφιλής ηθοποιός αναφέρθηκε, μέσα σε όλα, στην δύσκολη και μεγάλη περιπέτεια που αντιμετώπισε πρόσφατα και κατόρθωσε να βγει νικητής. Τότε, που είδε κατάματα τον θάνατο και τον νίκησε. Πιο συγκεκριμένα, ο Μάριος Ιορδάνου σημείωσε χαρακτηριστικά […] Μάριος Ιορδάνου: «Ένιωσα ότι έχω πάει στην άλλη όχθη, ότι είμαι νεκρός» Lamianow.gr

Διαβάστε το στο lamianow.gr

Μάριος Ιορδάνου: Ένιωσα ότι είχα πάει στην άλλη όχθη

Καλεσμένος της Ελεονώρας Μελέτη στην εκπομπή «Μεσάνυχτα» ήταν το βράδυ της Τετάρτης ο Μάριος Ιορδάνου. Ο ηθοποιός συγκλόνισε με την εξομολόγησή του για τη μεγάλη... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Μάριος Ιορδάνου: Ένιωσα ότι είχα πάει στην άλλη όχθη

Διαβάστε το στο spoilers

Μάριος Ιορδάνου: "Ένιωσα ότι έχω πάει στην άλλη όχθη, ότι είμαι νεκρός" (video)

Mια καθηλωτική εξομολόγηση ψυχής

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

The Voice – Τα ΄χασε ο Γιώργος Μαζωνάκης με την παραδοχή του: «Σοβαρολογείς; Θα αυτοκτονήσω τώρα»

The Voice – Οι coaches πήραν τα μικρόφωνα για να διεκδικήσουν την παίκτρια: «Παίζεις βρώμικα»

Μάριος Ιορδάνου: «Έκλεισα εγώ τις πόρτες, «δεν θέλω άλλο» είπα κάποια στιγμή»

The Voice – Συγκίνησε για την πρόσφατη δύσκολη απώλεια: «Δεν πρόλαβα να του το ανταποδώσω»

The Voice – Κατέρρευσε στη σκηνή και ο Μαζωνάκης έτρεξε κοντά της: «Στα 16 μου είχα ξανάρθει και δεν πέρασα»

Ελεονώρα Μελέτη: «Στην αρχή της σεζόν ζητούσα κάθε πρωί τα νούμερα τηλεθέασης»