Μαρία Φιλίππου: Γι’ αυτό αποχώρησε από το “Έλα στη θέση μου”

15:09 - 17/11/2019

Στο περιοδικό “TV έθνος” και τον Άκη Φωτόπουλο έδωσε συνέντευξη η Μαρία Φιλίππου, που απάντησε και για τον λόγο που […] The post Μαρία Φιλίππου: Γι’ αυτό αποχώρησε από το “Έλα στη θέση μου” appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Φιλίππου: Γι’ αυτό αποχώρησα από το «Έλα στη θέση μου»

ΕΛΛAΔΑ  Και για τον λόγο που αποχώρησε από την πετυχημένη σειρά του Alpha «Έλα στη θέση μου» μίλησε η Μαρία Φιλίππου στο TV Έθνος.  Η ηθοποίος μάλιστα αποκάλυψε πως βρίσκεται σε σζυτήσεις για μια καινούρια σειρά.  Την περσινή σεζόν συμμετείχατε στην τηλεοπτική σειρά “Έλα στη θέση μου” που συνεχίζει και φέτος, χωρίς εσάς όμως. Γιατί φύγατε τελικά; Έφυγα γιατί για μένα ήταν ένας κύκλος που έκλεισε. Και έκλεισε γιατί εγώ ένιωσα ότι δεν μπορούσα πια να λειτουργήσω σε αυτό τον ρόλο. Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο. Είμαι σε μια ηλικία που πια πρέπει να κάνω πράγματα που να γεμίζουν τη ψυχή μου. Τηλεοπτικά βρίσκεστε σε συζητήσεις; Ναι, βρίσκομαι σε συζητήσεις για μια καινούργια σειρά, ωστόσο είναι

Διαβάστε το στο topontiki.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Δανάη Παππά: «Δεν υπάρχει καθόλου χρόνος για προσωπική ζωή, καθόλου»

Θέλξη: «Έφυγε από τη ζωή ξαφνικά και ήταν μια μεγάλη πληγή, μου στοίχισε πολύ»

Τζώρτζια Κεφαλά: «Δεν περίμενα ποτέ ότι ο Τύπος θα σχολιάσει τόσο αρνητικά το ντύσιμό μου»

Οι Μαύροι πίνακες έκαναν πρεμιέρα και η Αγάπη, Λένα Παπαληγούρα σπάραξε στο νεκρό σώμα της κόρης της

Αλέξανδρος Βάρθης: «Μας δημιουργήθηκε ένα τραύμα και πλέον δουλεύουμε όλοι σαν σκυλιά»

Σοφία Βόσσου: «Συνειδητοποίησα πατάνε στην ανασφάλεια μου όλοι οι άλλοι και μου πίνουν το αίμα»