Μαρία Φιλίππου: Το διαζύγιο και το μεγάλωμα των παιδιών της – «Αισθάνθηκα πληρότητα»

18:42 - 20/10/2020

Στο περιοδικό “7 ΜΕΡΕΣ tv” και τον Γιάννη Βίτσα έδωσε συνέντευξη η Μαρία Φιλίππου, η οποία μίλησε, μεταξύ άλλων, και […] The post Μαρία Φιλίππου: Το διαζύγιο και το μεγάλωμα των παιδιών της – «Αισθάνθηκα πληρότητα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Φιλίππου: Το διαζύγιο και το μεγάλωμα των παιδιών της

ΕΛΛAΔΑ  Για το διαζύγιό της μίλησε η γνωστή ηθοποιός Μαρία Φιλίππου σε συνέντευξή της στο περιοδικό «7 ΜΕΡΕΣ tv» Αναλυτικά, απόσπασμα της συνέντευξης: Έρχομαι στη διαδρομή σου. Τριάντα τρία χρόνια ενεργά στο θέατρο και την τηλεόραση. Τι προσέφερε η υποκριτική στη ζωή σου; Με βοήθησε να γίνω καλύτερος άνθρωπος ως προς τα παιδιά μου, τις σχέσεις μου, τους φίλους μου. Γνώρισα βαθύτερα τον εαυτό μου. Η αυτογνωσία μόνο κέρδος φέρνει. Με τον πρώην σύζυγό σου με τον οποίο διατηρείτε εξαιρετική σχέση έχετε χωρίσει τα τελευταία 17 χρόνια. Ένιωσες μετά το χωρισμό ένα μεγαλύτερο μέρος ευθύνης απέναντι στα παιδιά; Όχι, δεν αισθάνθηκα κανένα βάρος. Ο πρώην σύζυγός μου ήταν παντού παρών σε ό,τι είχαμε ανάγκη

Διαβάστε το στο topontiki.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Δανάη Παππά: «Δεν υπάρχει καθόλου χρόνος για προσωπική ζωή, καθόλου»

Θέλξη: «Έφυγε από τη ζωή ξαφνικά και ήταν μια μεγάλη πληγή, μου στοίχισε πολύ»

Τζώρτζια Κεφαλά: «Δεν περίμενα ποτέ ότι ο Τύπος θα σχολιάσει τόσο αρνητικά το ντύσιμό μου»

Οι Μαύροι πίνακες έκαναν πρεμιέρα και η Αγάπη, Λένα Παπαληγούρα σπάραξε στο νεκρό σώμα της κόρης της

Αλέξανδρος Βάρθης: «Μας δημιουργήθηκε ένα τραύμα και πλέον δουλεύουμε όλοι σαν σκυλιά»

Σοφία Βόσσου: «Συνειδητοποίησα πατάνε στην ανασφάλεια μου όλοι οι άλλοι και μου πίνουν το αίμα»