Αντώνης Λιάκος: Και εγώ φωτιά θα έβαζα στη Μόρια –Μην αφήσουμε ανυπεράσπιστους τους νεαρούς Αφγανούς πρόσφυγες

10:39 - 17/09/2020

Ο καθηγητής Αντώνης Λιάκος, πρώην πρόεδρος της Επιτροπής Εθνικού Διαλόγου για την Παιδεία, επί κυβέρνησης ΣΥΡΙΖΑ, τάσσεται υπέρ των νεαρών Αφγανών μεταναστών και προσφύγων, που κατηγορούνται πως έβαλαν φωτιά στον καταυλισμό στη Μόρια και υποστηρίζει πως θα πρέπει να οργανωθεί νομική υπεράσπισή τους και να μην τους εγκαταλείψουν στα χέρια του υπουργού Προστασίας του Πολίτη Μιχάλη Χρυσοχοΐδη. The post Αντώνης Λιάκος: Και εγώ φωτιά θα έβαζα στη Μόρια –Μην αφήσουμε ανυπεράσπιστους τους νεαρούς Αφγανούς πρόσφυγες appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αίσθηση από ανάρτηση του καθηγητή Λιάκου: Κι εγώ θα έβαζα φωτιά στη Μόρια - Πρέπει να υπερασπιστούμε τους νεαρούς Αφγανούς

Ο Αντώνης Λιάκος είναι καθηγητής και μέλος της ΚΕΑ του ΣΥΡΙΖΑ. Ο κ. Λιάκος τάσσεται υπέρ των αλλοδαπών που κατηγορούνται για τη φωτιά στη Μόρια.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Λιάκος ΣΥΡΙΖΑ: «Κι εγώ θα έβαζα φωτιά στη Μόρια- Να υπερασπιστούμε τους Αφγανούς»

Λιάκος ΣΥΡΙΖΑ: «Κι εγώ θα έβαζα φωτιά στη Μόρια- Να υπερασπιστούμε τους Αφγανούς» O καθηγητής Ιστορίας και μέλος του Π.Σ. Της Κεντρικής Επιτροπής Ανασυγκρόητησης του ΣΥΡΙΖΑ – Προοδευτική Συμμαχία,  Αντώνης Λιάκος, με μία ανάρτησή του στο Facebook υπερασπίζεται τους εμπρηστές του ΚΥΤ στη Μόρια και προτρέπει να οργανώσουν τη νομική υπεράσπισή τους. Μάλιστα, στην ανάρτηση του […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Πρόταση Πολάκη: Οι έξι προτάσεις του «για μια συγκροτημένη και άμεση διέξοδο από την εσωκομματική κρίση»

Η υποψία για ηλεκτρονική απάτη «μπλοκάρει» τις επιστροφές φόρων – Στα αζήτητα 173 εκατ. ευρώ που αντιστοιχούν σε 212.000 ΑΦΜ

Διώξεις για κακούργημα σε βάρος αστυνομικών για την υπόθεση του Μιχάλη Κατσούρη

Την Παρασκευή (20/09) στη Θεσσαλονίκη ο Κουάισον για τον Άρη

Μ. Βορίδης: Το επιτελικό κράτος επιτρέπει στον πρωθυπουργό να χαράσσει πολιτική με βάση δεδομένα

BBC: Ο εκλιπών ιδιοκτήτης του Harrods Μοχάμεντ Αλ Φαγιέντ κατηγορείται για βιασμούς