Παιδεραστής Ρεθύμνου: Κάθε μέρα μετανοιώνω - Θα το πληρώνω σε όλη μου τη ζωή (Photo)

12:42 - 02/06/2020

ΕΛΛAΔΑ  «Κάθε μέρα μετανιώνω, θα το πληρώνω σε όλη μου τη ζωή», δήλωσε στην εκπομπή «Αλήθειες με τη Ζήνα», στον τηλεοπτικό σταθμό STAR, ο 57χρονος προπονητής, Νίκος Σειραγάκης που χαρακτηρίστηκε ως «παιδεραστής του Ρεθύμνου» μετά την καταδίκη του σε 401 χρόνια κάθειρξης για 36 περιπτώσεις ασέλγειας ανηλίκων. Υπενθυμίζεται ότι ο Νίκος Σειραγάκης αποφυλακίστηκε αφότου εξέτισε 8 χρόνια στη φυλακή, ενώ αφέθηκε ελεύθερος ξανά όταν κρίθηκε ότι δεν είχε παραβιάσει κανένα περιοριστικό όρο μετά την αποφυλάκισή του. Η υπόθεση και η αποφυλάκισή του προκάλεσε τις αντιδράσεις των οικογενειών που μέλη της έπεσαν θύματά του στην Κρήτη. «Κάθε προσπάθεια επανένταξής μου στην κοινωνία είναι δύσκολη και αυτό το μι

Διαβάστε Περισσότερα στο topontiki.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παιδεραστής του Ρεθύμνου: Είμαι μετανιωμένος και θα το πληρώνω μια ζωή, αλλά γίνομαι σάκος του μποξ

Ο γυμναστής – προπονητής που καταδικάστηκε σε πάνω από 220 χρόνια κάθειρξης για περιπτώσεις ασέλγειας ανηλίκων μίλησε αποκλειστικά και για πρώτη φορά στην εκπομπή «Αλήθειες με τη Ζήνα», στο Star και στον Στρατή Λιμνιό. The post Παιδεραστής του Ρεθύμνου: Είμαι μετανιωμένος και θα το πληρώνω μια ζωή, αλλά γίνομαι σάκος του μποξ appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

«Παιδεραστής του Ρεθύμνου»: «Θα το πληρώνω όλη μου τη ζωή»

Ο 57χρονος προπονητής, που χαρακτηρίστηκε ως «παιδεραστής του Ρεθύμνου» μετά την καταδίκη του σε 220 χρόνια κάθειρξης για 36 περιπτώσεις ασέλγειας ανηλίκων, μίλησε για πρώτη φορά. Υπενθυμίζεται ότι αποφυλακίστηκε αφότου εξέτισε οκτώ χρόνια στη φυλακή, με τις ευνοϊκές διατάξεις του νόμου Παρασκευόπουλου, ενώ αφέθηκε ελεύθερος ξανά όταν κρίθηκε ότι δεν είχε παραβιάσει κανένα περιοριστικό όρο […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ topontiki.gr

Ευρωβουλευτές ΚΚΕ: Αλληλεγγύη σε όλους τους Ουκρανούς πρόσφυγες, θύματα του ιμπεριαλιστικού πολέμου (Video)

Δημήτρης Λιγνάδης: Μηνύσεις κατά πάντων από τον Αλέξη Κούγια

Πόλεμος στην Ουκρανία – ΠΟΥ: Ζούμε την χειρότερη προσφυγική κρίση στην Ευρώπη τα τελευταία 75 χρόνια

Η Πολωνία διαθέτει όλα τα MIG-29 της στην αμερικανική κυβέρνηση

ΚΟΚ: Ποιοι κινδυνεύουν με αφαίρεση διπλώματος για… πάντα

Μαρίνα Πατούλη: Το πάρτι έκπληξη για τα γενέθλια του Βλάσση Χολέβα (Video)