Γεν. γραμματέας Τουρισμού: Δεν θα πάω διακοπές σε ξενοδοχείο, να είμαι στην ουρά και να κινδυνεύω [Βίντεο]

12:32 - 30/05/2020

Αντιδράσεις προκαλεί για μια ακόμη φορά με τις δηλώσεις του ο γενικός γραμματέας Τουρισμού, Κωνσταντίνος Λούλης. Συγκεκριμένα, μιλώντας στον τηλεοπτικό σταθμό TRT κι απαντώντας για το αν θα πάει διακοπές με την οικογένειά του το καλοκαίρι ή αν θα φοβηθεί (σ.σ. λόγω του κορονοϊού), ο Κωνσταντίνος Λούλης έδωσε με τον τρόπο του αρνητικό μήνυμα για […]

Διαβάστε Περισσότερα στο glocal.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λούλης:Δεν θα κάνω διακοπές σε ξενοδοχείο να περιμένουμε ουρά στον μπουφέ και να κινδυνεύουμε|VIDEO

Αρνητικός πρωταγωνιστής για τον κλάδο τον οποίο υποτίθεται θα έπρεπε να στηρίζει και να χαράσσει πολιτική, έγινε ο Γενικός Γραμματέας Τουριστικής Πολιτικής και Ανάπτυξης κ. Κώστας Λούλης, ο οποίος σε τηλεοπτική του συνέντευξη δήλωσε ότι δεν θα κάνει διακοπές σε ξενοδοχείο, για να …μην περιμένει σε ουρές στον μπουφέ και να μην κινδυνεύει λόγω κορωνοϊού!!! Πιο συγκεκριμένα απαντώντας στο ερώτημα του Σωτήρη Πολύζου χθες στην TRT για το αν θα πάει διακοπές με την οικογένειά του το καλοκαίρι ή αν θα φοβηθεί (σ.σ. λόγω του κορωνοϊού), ο κ. Λούλης έδωσε με τον τρόπο του αρνητικό μήνυμα για την ασφάλεια στα ξενοδοχεία λέγοντας ότι όχι όχι εξάλλου εγώ τις διακοπές μου εκεί που τις έκανα εδώ και δεκαετίε

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ glocal.gr

Πανεπιστήμια: Ξεκινούν δια ζώσης πρακτικές, κλινικές εργαστηριακές ασκήσεις και κατατακτήριες εξετάσεις

Ανακοίνωση βουλευτών ΣΥΡΙΖΑ για την υπερτιμολόγηση γαντιών από τον Καραμανλή

Τι απαντά ο Πάνος Καμμένος για τον εμβολιασμό του με Sputnik στη Σερβία

Η Δημοσιογράφος Υγείας Ιωάννα Λάκα, συζητά με τον γνωστό Γενικό Χειρουργό Φραγκίσκο Φαφουλάκη για τις κήλες

Κορονοϊός: Ένα βήμα από την ανθρωπιστική καταστροφή η Ινδία

Η UEFA δίνει χάρη στους 12 της European Super League