«Ο Βλάσσης Μπονάτσος με είχε βοηθήσει πάρα πολύ, με γούσταρε και με αγαπούσε»

15:33 - 23/05/2020

Στο “Secret” και τον Γιάννη Ξυνόπουλο έδωσε συνέντευξη ο Χρήστος Κυριαζής, ο οποίος μίλησε για τη γνωριμία και τη συνεργασία […] The post «Ο Βλάσσης Μπονάτσος με είχε βοηθήσει πάρα πολύ, με γούσταρε και με αγαπούσε» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

"Ο Βλάσσης Μπονάτσος με είχε βοηθήσει πάρα πολύ, με γούσταρε και με αγαπούσε"

Στο “Secret” και τον Γιάννη Ξυνόπουλο έδωσε συνέντευξη ο Χρήστος Κυριαζής, ο οποίος μίλησε για τη γνωριμία και τη συνεργασία του με τον αείμνηστο Βλάσση Μπονάτσο, ενώ αποκάλυψε πως από το μαγαζί του αγόρασαν ο Γιώργος Πολυχρονίου και η Μάγκυ Χαραλαμπίδου τα έπιπλα για το γάμο τους. «Όταν ήρθε ο Βλάσσης Μπονάτσος στο υπόγειο του “Hobbit” της πλατείας Αμερικής, μου είπε: “Ρε συ, έλα εδώ. Τα τραγούδια αυτά ποιανού είναι;”. Του λέω “δικά μου”. “Τα στιχάκια;”, “δικά μου κι αυτά”, του απάντησα. Και έτσι με πήρε μαζί του στο “Τσιν Τσιν”. Ο Βλάσσης Μπονάτσος είχε τότε το συγκρότημα “Πελόμα Μποκιού” και είχαν κάνει επιτυχία με το “Γαρύφαλλε”. Πάω και βλέπω το μαγαζί γεμάτο με 2000 άτομα μέσα. Τρελάθηκα

Διαβάστε το στο thestival.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Γη της Ελιάς: Ο Κωνσταντίνος αναγκάζεται να της πει όλη την αλήθεια για το σκοτεινό παρελθόν που έχει με τον Δημοσθένη

Βάλια Χατζηθεοδώρου για Fipster: «Ξέρω ποιος είναι ο φίλος μου και τις αξίες πρεσβεύει»

Αρχελάου 5: Ο Ματθαίος πιέζει τον Βύρωνα να κόψει σχέσεις με τον Οδυσσέα

Αριστοτέλης Μπολοβίνος: «Σπουδάζω ψυχοθεραπεία, κάποια στιγμή θα γίνω πατέρας, να μην έχω λύσει τα θέματά μου;»

Μανίνα Ζουμπουλάκη: Η επική ατάκα για τον Δημήτρη Γκοτσόπουλο στον ρόλο του ιερέα

Η Κατάρα Της Τζέλας Δελαφράγκα: Η εμφάνιση – έκπληξη του Πέτρου Ιακωβίδη