Οταν ο ωνασης είχε προτείνει στον γεωργιο παπαδοπουλο να τον φυγαδευσει στο εξωτερικο πριν τον κλείσουν στον κορυδαλλο…! του απαντησε με ένα….

00:22 - 21/04/2020

Ο Αριστοτέλης Ωνάσης είχε προτείνει στον Γεώργιο Παπαδόπουλο και τους άλλους πρωταγωνιστες της 21ης Απριλίου τρόπο διαφυγής στο εξωτερικό. Το επιβεβαιώνει μάλιστα η σύζυγος του αείμνηστου Δέσποινα Παπαδοπούλου η οποία αποκάλυψε την πρόθεση του Έλληνα κροίσου που του πρότεινε Να πάρει την οικογένεια δηλαδή εμένα και εκείνον και να πάμε στο εξωτερικό με δικά του έξοδα… αλλά δεν δέχτηκε. Για το ίδιο ακριβώς θέμα έχει αναφερθεί κι έχει επαυξήσει και ο υπαρχηγός της 21ης Απριλίου Στυλιανός Παττακός: Ο Ωνάσης ειδοποίησε όποιος θέλει είμαι στην διάθεσή του να τον πάρω να πάμε έξω. Δεν δέχτηκε κανείς (πληροφορίες απο το makeleio) > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Οταν ο ωνασης είχε προτείνει στον γεωργιο

Διαβάστε Περισσότερα στο spoilers
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

ΟΤΑΝ Ο ΩΝΑΣΗΣ είχε προτείνει στον ΓΕΩΡΓΙΟ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ να τον ΦΥΓΑΔΕΥΣΕΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ πριν τον κλείσουν στον ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ…! ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ με ένα….

ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ Ο Αριστοτέλης Ωνάσης είχε προτείνει στον Γεώργιο Παπαδόπουλο και τους άλλους πρωταγωνιστες της 21ης Απριλίου τρόπο διαφυγής στο εξωτερικό. Το επιβεβαιώνει μάλιστα η σύζυγος του αείμνηστου Δέσποινα Παπαδοπούλου η οποία αποκάλυψε την πρόθεση του Έλληνα κροίσου που του πρότεινε «Να πάρει την οικογένεια δηλαδή» εμένα και εκείνον και να πάμε στο […]

Διαβάστε το στο makeleio.gr

Ο Αρ.Ωνάσης είχε προτείνει στον Γ.Παπαδόπουλο να τον φυγαδεύσει στο εξωτερικό

Λίγοι γνωρίζουν πως ο Αριστοτέλης Ωνάσης είχε προτείνει στον Γεώργιο Παπαδόπουλο και τους άλλους πρωταγωνιστές της 21ης Απριλίου τρόπο διαφυγής στο εξωτερικό. Το επιβεβαιώνει μάλιστα η σύζυγος του αείμνηστου Δέσποινα Παπαδοπούλου η οποία αποκάλυψε την πρόθεση του Έλληνα κροίσου που του πρότεινε «Να πάρει την οικογένεια δηλαδή εμένα και εκείνον και να πάμε στο εξωτερικό με δικά του έξοδα… αλλά δεν δέχτηκε». Για το ίδιο ακριβώς θέμα έχει αναφερθεί κι έχει επαυξήσει και ο υπαρχηγός της 21ης Απριλίου Στυλιανός Παττακός: «Ο Ωνάσης ειδοποίησε όποιος θέλει είμαι στην διάθεσή του να τον πάρω να πάμε έξω. Δεν δέχτηκε κανείς» Αυτά για να καταλάβετε την ποιότητα των ανδρών που φυσικά καμιά σχέση δεν έχει μ

Διαβάστε το στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ spoilers

Εθνική Ελλάδας: Εντάχθηκαν στις προπονήσης Λαρεντζάκης-Λούντζης

WTA 1000: Ήττα και αποκλεισμός για τη Σάκκαρη

Πατέρας Αντώνιος: Δεν παραπέμπεται σε δίκη με τις έρευνες να συνεχίζονται

Αγρότες: Επιστρέφουν στα μπλόκα τους

Ν. Ανδρουλάκης: «Το Flyover είναι ακόμα ένα πείραμα»

Ντουμπάι: Νικηφόρα ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της η Σάκκαρη