Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: «Δεν πρόλαβα να αποχαιρετήσω τον πάτερα μου»

09:03 - 12/04/2020

Στην εκπομπή της Σίσσυς Χρηστίδου μίλησε μέσω skype η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου και αναφέρθηκε στον πρόσφατο χαμό του αγαπημένου της πατέρα

Διαβάστε Περισσότερα στο in.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκινεί η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου – Δεν πρόλαβα να αποχαιρετήσω τον πατέρα μου

Η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου μίλησε μέσω skype, το πρωί του Σαββάτου, στη Σίσσυ Χρηστίδου και στο Έλα Χαμογέλα. Η ηθοποιός, η οποία μένει σπίτι όπως όλοι ακολουθώντας τα απαραίτητα μέτρα προφύλαξης κατά του κορονοϊού, αναφέρθηκε με συγκίνηση στην πρόσφατη απώλεια του πατέρα της. Πιο συγκεκριμένα, η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου σημείωσε χαρακτηριστικά πως ο μπαμπάς μου ήταν ο άνθρωπος που με μύησε σε πολλά καλλιτεχνικά πράγματα. Του άρεσε πολύ η όπερα, με πήγαινε στη Λυρική Σκηνή συνέχεια, του άρεσε το μπαλέτο και άρχισα να κάνω μπαλέτο, πηγαίναμε πολύ συχνά στο θέατρο. Όταν είχα χωρίσει, θυμάμαι πολύ χαρακτηριστικά ότι 14 Φλεβάρη είχε έρθει στο θέατρο μια τεράστια ανθοδέσμη και ήταν από τον μπαμπά μου! Γεν

Διαβάστε το στο spoilers

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Δεν πρόλαβα να αποχαιρετήσω τον πατέρα μου...

Η ηθοποιός Αλεξάνδρα Παλαιολόγου μιίλησε στο «Έλα χαμογέλα» για την απώλεια του πατέρα της και για το πως περνάει την ώρα της στην καραντίνα. Χθες ήταν  και μία ιδιαίτερη μέρα για την ηθοποιό καθώς είχε τα γενέθλιά της και η παρέα του «Έλα χαμογέλα» τα πέρασε  μαζί της τραγουδώντας «χρόνια πολλά» και σβήνοντας κεράκι σε τούρτα που έφεραν. Δείτε το σχετικό video  

Διαβάστε το στο entertv.gr

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: «Δεν πρόλαβα να αποχαιρετήσω τον πατέρα μου»

Η αγαπημένη ηθοποιός μίλησε για την απώλεια του πατέρα της, εν μέσω κορονοϊού, λέγοντας πως δεν πρόλαβε να τον αποχαιρετήσει.  Η ηθοποιός Αλεξάνδρα Παλαιολόγου μίλησε στο «Έλα χαμογέλα» για την απώλεια του πατέρα της και για το πώς περνάει την ώρα της στην καραντίνα. Το Σάββατο ήταν τα γενέθλιά της και η παρέα του «Έλα χαμογέλα» τα πέρασε μαζί της, τραγουδώντας «χρόνια πολλά» και σβήνοντας κεράκι. O μπαμπάς μου ήταν ο άνθρωπος που με μύησε σε πολλά καλλιτεχνικά πράγματα, του άρεσε η όπερα, το μπαλέτο, άρχισα να κάνω μπαλέτο. Με τους γονείς μου πηγαίναμε στο θέατρο... όταν είχα χωρίσει, θυμάμαι πάρα πολύ χαρακτηριστικά, ότι 14 Φεβρουαρίου, είχε έρθει στο θέατρο μία μεγάλη ανθοδέσμη, που ήταν α

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ in.gr

Χεζμπολάχ: Παρουσίασε την υπόγεια…Ρουκετούπολη

Δεν ευθύνονται οι ΗΠΑ για το κύμα βίας που σαρώνει την πολιτεία Σιναλόα, λέει ο Αμερικανός πρέσβης

ΗΠΑ, Ιαπωνία, Αυστραλία, Ινδία «ανησυχούν σοβαρά» για τις εντάσεις στη Νότια και Ανατολική Σινική Θάλασσα

Ισημερινός: Πέντε νεκροί από πυρά ενόπλων που εισέβαλαν σε κομμωτήριο

Έλον Μασκ: Στο στόχαστρο της Επιτροπής Κεφαλαιαγοράς για την εξαγορά του Twitter

Aυτοκινητοβιομηχανία: Ζητά «φρενο» στους κανονισμούς για τις εκπομπές ρύπων