Συγκινεί η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου – “Δεν πρόλαβα να αποχαιρετήσω τον πατέρα μου”

12:57 - 11/04/2020

Η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου μίλησε μέσω skype, το πρωί του Σαββάτου, στη Σίσσυ Χρηστίδου και στο “Έλα Χαμογέλα”. Η ηθοποιός, η […] The post Συγκινεί η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου – “Δεν πρόλαβα να αποχαιρετήσω τον πατέρα μου” appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Δεν πρόλαβα να αποχαιρετήσω τον πατέρα μου

«Απλά με πήρε τηλέφωνο η μητέρα μου και με ενημέρωσε ότι είχε φύγει», είπε η ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Συγκινεί η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Δεν πρόλαβα να αποχαιρετήσω τον πατέρα μου (VIDEO)

Στη Σίσσυ Χρηστίδου και στο “Έλα Χαμογέλα” η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου. Η ηθοποιός, η οποία μένει σπίτι όπως όλοι ακολουθώντας τα απαραίτητα μέτρα προφύλαξης κατά του κορωνοϊού, αναφέρθηκε με συγκίνηση στην πρόσφατη απώλεια του πατέρα της. ,Η ίδια σημείωσε χαρακτηριστικά πως “ο μπαμπάς μου ήταν ο άνθρωπος που με μύησε σε πολλά καλλιτεχνικά πράγματα. Του άρεσε πολύ η όπερα, με πήγαινε στη Λυρική Σκηνή συνέχεια, του άρεσε το μπαλέτο και άρχισα να κάνω μπαλέτο, πηγαίναμε πολύ συχνά στο θέατρο. Όταν είχα χωρίσει, θυμάμαι πολύ χαρακτηριστικά ότι 14 Φλεβάρη είχε έρθει στο θέατρο μια τεράστια ανθοδέσμη και ήταν από τον μπαμπά μου”! “Γενικά είχαμε μια εξαιρετική σχέση και οι γονείς μου είχαν μια εξαιρετι

Διαβάστε το στο thestival.gr

Συγκινεί η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: «Δεν πρόλαβα να αποχαιρετήσω τον μπαμπά μου»

Η συγκινητική εξομολόγηση της ηθοποιού στην εκπομπή «Έλα, Χαμογέλα» του OPEN The post Συγκινεί η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: «Δεν πρόλαβα να αποχαιρετήσω τον μπαμπά μου» appeared first on TLIFE.

Διαβάστε το στο tlife.gr

Κορονοϊός Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: «Δεν πρόλαβα να αποχαιρετήσω τον πατέρα μου» [vid]

Κορονοϊός Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μια συγκινητική αποκάλυψη έκανε η ηθοποιός για τον πατέρα της.

Διαβάστε το στο

Η συγκινητική εξομολόγηση από την Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: “Δεν πρόλαβα να αποχαιρετήσω τον πατέρα μου”

Η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου μίλησε μέσω skype, το πρωί του Σαββάτου, στη Σίσσυ Χρηστίδου και στο “Έλα Χαμογέλα”. Η ηθοποιός, η οποία μένει σπίτι όπως όλοι ακολουθώντας τα απαραίτητα μέτρα προφύλαξης κατά του κορονοϊού, αναφέρθηκε με συγκίνηση στην πρόσφατη απώλεια του πατέρα της. Πιο συγκεκριμένα, η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου σημείωσε χαρακτηριστικά πως “ο μπαμπάς μου ήταν ο […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

H Αλεξάνδρα Παλαιολόγου μιλά για τον πατέρα της (vd)

Μια πολύ τρυφερή εξομολόγηση έκανε για τον πατέρα της, ο οποίος πέθανε πρόσφατα η ηθοποιός Αλεξάνδρα Παλαιολόγου. Στην εκπομπή της Σίσσυς Χρηστίδου, τόνισε ότι “ο μπαμπάς μου ήταν ο άνθρωπος που με μύησε σε πολλά καλλιτεχνικά πράγματα. Του άρεσε πολύ η όπερα, με πήγαινε στη Λυρική Σκηνή συνέχεια, του άρεσε το μπαλέτο και άρχισα να […]

Διαβάστε το στο politik.gr

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: "Δεν πρόλαβα να αποχαιρετήσω τον πατέρα μου" (video)

Η τρυφερή εξομολόγηση της ηθοποιού

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»