Η εξομολόγηση της Αλεξάνδρας Παλαιολόγου για την απώλεια του πατέρα της και τις δύσκολες στιγμές που ζούμε

18:24 - 31/03/2020

Με μια συγκινητική ανάρτηση που έκανε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου αναφέρθηκε στην απώλεια του πατέρα […] The post Η εξομολόγηση της Αλεξάνδρας Παλαιολόγου για την απώλεια του πατέρα της και τις δύσκολες στιγμές που ζούμε appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκινούν τα λόγια της Αλεξάνδρας Παλαιολόγου για την απώλεια του πατέρα της και τις δύσκολες στιγμές που ζούμε

Όλα όσα έγραψε η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου στο Instagram. Με μια συγκινητική ανάρτηση που έκανε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου αναφέρθηκε στην ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Συγκινούν τα λόγια της Αλεξάνδρας Παλαιολόγου για την απώλεια του πατέρα της και τις δύσκολες στιγμές που ζούμε δημοσιεύτηκε στο Newsit.gr .

Διαβάστε το στο Newsit

Η συγκινητική ανάρτηση της Αλεξάνδρας Παλαιολόγου για την απώλεια του πατέρα της αλλά και τον... κοροναϊό

Η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου με μια συγκινητική ανάρτηση που έκανε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram αναφέρθηκε στην απώλεια του πατέρα της, αλλά και στις δύσκολες στιγμές που ζούμε λόγω του κοροναϊού. The post Η συγκινητική ανάρτηση της Αλεξάνδρας Παλαιολόγου για την απώλεια του πατέρα της αλλά και τον... κοροναϊό appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»