Αλεξάνδρα Παλαιολόγου-Έτσι αποχαιρέτησε τον νεκρό πατέρα της

09:19 - 29/03/2020

Θα ήθελα μέσα απ την καρδιά μου να σας ευχαριστήσω για τη στήριξη που μου δωσάτε με τις ευχές σας για την απώλεια του πατέρα μου. Θα ήθελα να απαντήσω στον καθένα προσωπικά και είχα αρχίσει να το κάνω μέχρι που το fb μου το απαγόρευσε λέγοντας οτι μπορεί να είναι spam (ποτέ δεν κατάλαβα τι εννοούσε!!!).Ο πατέρας μου έφυγε ήρεμα στο σπίτι του, έχοντας πάρει πολλή αγάπη, φροντίδα, νοιάξιμο από τη μητέρα μου κυρίως αλλά και από μας. Το οτι δε θα τον ξαναδώ μου φαίνεται πολύ σκληρό αλλά πάντα θα υπάρχει ζωντανά μέσα στην καρδιά και στη σκέψη μου. Όλες οι αναμνήσεις από εκείνον θα με ακολουθούν για πάντα στη ζωή μου, και κάθε φορά που θα τον σκέφτομαι θα χαμογελάω τρυφερά, γιατί... > Διαβάστε όλο

Διαβάστε Περισσότερα στο spoilers
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Συγκινεί με την ανάρτηση για τον χαμό του πατέρα της

Η ηθοποιός Αλεξάνδρα Παλαιολόγου, έχασε την περασμένη Δευτέρα τον αγαπημένο της πατέρα.

Διαβάστε το στο in.gr

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Το συγκινητικό μήνυμα λίγες μέρες μετά τον θάνατο του πατέρα της

Η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου βιώνει μία δύσκολη περίοδο, καθώς πριν από λίγες ημέρες έφυγε από τη ζωή ο πατέρας της. Λίγες μέρες μετά από το δυσάρεστο...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου συγκινεί για τον χαμό του πατέρα της

Έναν από τους πλέον δύσκολους και σκληρούς μήνες της ζωής της διανύει η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου, η οποία έχασε την περασμένη Δευτέρα τον αγαπημένο της πατέρα. Η δημοφιλής ηθοποιός είχε ενημερώσει, τότε, μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στα social media για τη δυσάρεστη είδηση δημοσιεύοντας μια φωτογραφία στην οποία οι δυο τους, πατέρας και κόρη, ήταν αγκαλιά και χαμογελαστοί. Πριν από λίγες ώρες, ωστόσο, η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου επανήλθε διαδικτυακά θέλοντας να ευχαριστήσει τους φίλους της για το πλήθος των μηνυμάτων υποστήριξης. Πιο συγκεκριμένα, η ηθοποιός θέλησε να εκφράσει τη βαθιά της θλίψη μέσα από μερικές λέξεις. “Θα ήθελα μέσα απ την καρδιά μου να σας ευχαριστήσω για τη στήριξη που

Διαβάστε το στο thestival.gr

Η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου συγκινεί για τον χαμό του πατέρα της

Έναν από τους πλέον δύσκολους και σκληρούς μήνες της ζωής της διανύει η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου, η οποία έχασε την περασμένη […] The post Η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου συγκινεί για τον χαμό του πατέρα της appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Ραγίζει καρδιές το μήνυμά της, πέντε μέρες μετά τον θάνατο του πατέρα της

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Ραγίζει καρδιές το μήνυμά της, πέντε μέρες μετά τον θάνατο του πατέρα της. The post Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Ραγίζει καρδιές το μήνυμά της, πέντε μέρες μετά τον θάνατο του πατέρα της appeared first on TLIFE.

Διαβάστε το στο tlife.gr

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Ραγίζει καρδιές το μήνυμά της, πέντε μέρες μετά τον θάνατο του πατέρα της

Δύσκολες στιγμές βιώνει τελευταία η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου, καθώς έφυγε από τη ζωή ο πολυαγαπημένος της πατέρας. Συγκεκριμένα, άφησε την τελευταία του πνοή την περασμένη Δευτέρα, σε ηλικία 88 ετών.Το βράδυ του Σαββάτου, μόλις έξι μέρες μετά το δυσάρεστο γεγονός που την συγκλόνισε, η αγαπημένη ηθοποιός

Διαβάστε το στο madata.gr

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Ραγίζει καρδιές το μήνυμά της, πέντε μέρες μετά τον θάνατο του πατέρα της

Δύσκολες στιγμές βιώνει τελευταία η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου, καθώς έφυγε από τη ζωή ο πολυαγαπημένος της πατέρας. Συγκεκριμένα, άφησε την τελευταία του πνοή την περασμένη Δευτέρα, σε ηλικία 88 ετών. Το βράδυ του Σαββάτου, μόλις έξι μέρες μετά το δυσάρεστο γεγονός που την συγκλόνισε, η αγαπημένη ηθοποιός έκανε μια ανάρτηση στο Facebook, θέλοντας να ευχαριστήσει όλους […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: "Το ότι δε θα τον ξαναδώ μου φαίνεται πολύ σκληρό"

Συγκινεί για τον χαμό του πατέρα της

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ spoilers

Εθνική Ελλάδας: Εντάχθηκαν στις προπονήσης Λαρεντζάκης-Λούντζης

WTA 1000: Ήττα και αποκλεισμός για τη Σάκκαρη

Πατέρας Αντώνιος: Δεν παραπέμπεται σε δίκη με τις έρευνες να συνεχίζονται

Αγρότες: Επιστρέφουν στα μπλόκα τους

Ν. Ανδρουλάκης: «Το Flyover είναι ακόμα ένα πείραμα»

Ντουμπάι: Νικηφόρα ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της η Σάκκαρη